11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11
Suplementacja

25-01-2017

Intenson w służbie zdrowia

Marka Intenson posiada w ofercie wiele preparatów prozdrowotnych naturalnego pochodzenia. Oczywiście wchodzi w nią wiele produktów zaliczanych do kategorii „superfood”. Cieszą się one coraz większym powodzeniem wśród sportowców, ale nie tylko – sięgają po nie nawet osoby mało aktywne fizycznie by wzmocnić swoją dietę.  


Preparaty tej marki powstają zgodnie z filozofią jej założyciela, Pana Michała Lasockiego:
„Chcę, aby produkty, które sprzedajemy nie były traktowane jako zdrowa żywność, ale jako normalna żywność. Chcę, aby ludzie zrozumieli, że zdrowe odżywianie jest tak naprawdę normalnym odżywianiem.”
Produkty stanowią idealny wybór dla osób prowadzących zdrowy tryb życia oraz dietę. Najwyższa jakość, naturalne pochodzenie (często z ekologicznych upraw) to najważniejsze cechy proponowanych preparatów. Marka pojawiła się na rynku w 2011 roku i praktycznie od początku rozpoczęła zdobywanie popularności. Produkcja opiera się o najwyższej jakości surowiec, są wdrożone także niezbędne systemy warunkującej jakość ostatecznego produktu: HACCP, GMP oraz GHP. Oczywiście każdy produkt posiada wszelkie certyfikaty, co przekłada się na pełne bezpieczeństwo oraz skuteczność każdego preparatu.


RZUT OKA NA OFERTĘ MARKI:
Analizując ofertę produktową marki,  trudno nie zauważyć, że znalazły się w niej produkty jedynie najwyższej jakości. Rozpoczynając od preparatów typu „superfoods” dostarczających wszelkich witamin, minerałów, białka, błonnika oraz wielu, wielu innych substancji niezbędnych do prawidłowej pracy i funkcjonowania organizmu (między innymi: moringa, olej kokosowy, nasiona Chia,  Amarantus, Szałwia, Quinoa (komasa ryżowa), jagody Goji oraz wiele innych!), poprzez sól himalajską w kilku odsłonach, będącą znakomitym źródłem minerałów oraz charakteryzującą się idealną czystością, również preparaty na bazie naturalnego błonnika będącego nieodłącznym elementem każdej prawidłowo prowadzanej diety, zioła wzbogacające smak i aromat potraw. W ofercie znalazła się oczywiście naturalna stewia oraz ksylitol będący znakomitą (znacznie zdrowszą) alternatywą dla klasycznego białego cukru, a na rewelacyjnych herbatach Yerba mate kończąc. Jak widzisz marka Intenson jest kwintesencją zdrowego stylu życia, w tym odżywiania oraz aktywności fizycznej (która jest także przez nią promowana).


PODSUMOWANIE:
Oferta produktowa marki Intenson stoi na wysokim poziomie, także ilość produktów jest w zupełności wystarczająca żeby zadbać o każdy aspekt zdrowej diety. Jeżeli cenisz sobie swoje zdrowie i prowadzisz możliwie zdrowy tryb życia i dietę – postaw na sprawdzone produkty w dobrej cenie.
Zatem, czy warto postawić na produkty marki Intenson?  Moim zdaniem – zdecydowanie TAK.


Paweł Zieliński

Specjalista ds. suplementacji, biotechnolog

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak