12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Sport Definition That's The Protein CHIPS

Miewacie czasem tak, że jesteście na diecie, a macie ochotę na zjedzenie coś „niedobrego”?

Co zrobić, gdy wieczorem zasiadacie na kanapie przed telewizorem, w którym leci dobry film lub mecz i macie ochotę na chipsy? Naprzeciw wychodzą proteinowe chipsy Sport Definition „That’s Protein Chips”!

No, ale jak to?! Chipsy mogą być zdrowe? To były pierwsze słowa jakie nasunęły mi się na myśl, gdy usłyszałem o chipsach proteinowych. Sam przygotowując się do zawodów sylwetkowych – nieraz mam ochotę na pewne przekąski, które zaspokoją mój „głód” na coś innego od przysłowiowego „ryżu z kurczakiem”.


Zdjęcie z Instagrama @izabelamencel

Do wyboru mamy takie smaki jak:

  1. Barbecue
  2. Sweet Chili & Sour Cream
  3. Salt & Black Pepper
  4. Cheese & Onion

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Pod względem smaku – moim numerem 1 jest zdecydowanie Barbecue, który w 100% oddaje swój smak. Niewątpliwą zaletą tych chipsów jest ich kaloryczność (ok. 100 kcal) oraz skład. Każda porcja zawiera 12 g pełnowartościowego białka pochodzącego z izolatu białek serwatki (WPI), bez dodatku białka sojowego, który ma zły wpływ na funkcjonowanie organizmu. Nie znajdziemy również w tych chipsach oleju palmowego – tak popularnego w klasycznych chipsach, a także laktozy. Jako źródło węglowodanów – mamy tu do czynienia z mąką ryżową, która jest lepszą alternatywą dla zwykłej mąki, co jest kolejną zaletą opiniowanych chipsów.

Zdjęcie zaciągnięte z Instagrama @candypandas.pl

Smak wszystkich produktów jest dość indywidualną sprawą, gdyż jednej osobie może nie smakować, a druga może uwielbiać wszystkie te smaki. Jak wskazałem powyżej – moim numerem 1 jest zdecydowanie Barbecue pod względem wyrazistości smaku, lecz każdy z tych smaków przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o ich konsystencję – niewątpliwie różni się ona od klasycznych chipsów, gdyż są bardziej łamliwe i możemy spotkać się z większą ilością „połamanych” chipsów, lecz moim zdaniem wynika to z ich składu, a dokładnie zastosowania mąki ryżowej, a nie pszennej.

Jedyną wadą tych chipsów może być ich cena 5,99 zł za 25 g paczkę. Jednak, czy możliwość zjedzenia zdrowej przekąski od czasu do czasu, którą spokojnie będziemy mogli wliczyć w nasze zapotrzebowanie kaloryczne jest warte tej ceny? Moim zdaniem, zdecydowanie tak!

Dziękuję za uwagę i teraz czekam na Twoją opinię! :)

Michał Lebiest

Trener personalny

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Protein CHIPS [barbecue] - 25g

2,99 PLN
Zobacz produkt

BioTech EAA Zero - 350g

79,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak