12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12
Suplementacja

16-01-2020

Najlepsze kreatyny - ranking 2019

W niniejszym artykule dowiesz się:

  • co to jest kreatyna;

  • jakie są najlepsze kreatyny roku 2019;


Kreatyna to jeden z najpopularniejszych suplementów na rynku. Jej działanie skoncentrowane jest w znacznej mierze na zwiększaniu wiązań ATP, dzięki czemu korzystnie wpływa na siłę podczas treningu oraz szybszą regenerację po jego zakończeniu. Wpływa ona także pozytywnie na działanie naszego mózgu, a także m.in. reguluje poziom cukru we krwi poprzez wpływ na GLUT-4. Na rynku możemy spotkać wiele odmian kreatyny: jabłczan, monohydrat, orotan, chlorowodorek, czy też między innymi staki (mieszanki) kreatynowe. Poniżej przedstawimy TOP 5 kreatyn 2019 roku dostępnych na rynku suplementów:


1. 6PAK Nutrition Creatine Monohydrate

Gramatura: 500g
Ilość porcji: 100
Cena: 24,99 zł
Cena za porcję: 25 groszy

Kreatyna wzbogacona o taurynę stanowi idealne źródło energii w trakcie treningu! Kreatyna ta posiada wysoki stopień mikronizacji, a więc gwarantuje szybką przyswajalność oraz szybkie przygotowanie każdej porcji bez osadu na ściance shakera! Zalecana jest zarówno sportowcom, jak i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Jej dodatkową zaletą jest niewątpliwie cena, gdyż już za 25 złotych dostajemy aż 100 porcji!


2. Trec CM3 Powder

Gramatura: 250g / 500g
Ilość porcji: 50 / 100
Cena: 43,99 zł / 80,99 zł
Cena za porcję: 88 groszy / 81 groszy

Kreatyna CM3 firmy Trec Nutrition zawiera w swoim składzie jabłczan kreatyny, której zaletą jest wytrzymałość na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego, przez co nasz organizm w lepszy sposób przyswaja kreatynę. Jabłczan kreatyny zawarty w CM3 charakteryzuje się również tym, iż nie ulega konwersji do kreatyniny, co powoduje mniejsze straty kreatyny i większe jej wykorzystanie. Dodatkowym atutem jest doskonała rozpuszczalność, dostępna w dwóch smakach – ananasowym i grejpfrutowym!


3. Formotiva Creatine Stack

Gramatura: 250g / 500g
Ilość porcji: 50 / 100
Cena: 49,50 zł / 76,50 zł
Cena za porcję: 99 groszy / 77 groszy

Idealne połączenie 3 form kreatyny – jabłczanu, cytrynianu i chlorowodorku. Każda z nich wyróżnia się innym działaniem, co daje wiele korzyści dla organizmu człowieka. Formotiva Creatine Stack wspomaga proces rozbudowy muskulatury, produkcji energii, jak i poprawia wydolność oraz wytrzymałość mięśni. Dostępna jest w formie proszku o bardzo dobrej rozpuszczalności, która w szybki sposób pozwoli na dostarczenie kreatyny przed lub po zakończonym wysiłku.


4. FireSnake Creatine HCL

Gramatura: 300g
Ilość porcji: 55
Cena: 49 zł
Cena za porcję: 89 groszy

Creatine HCL firmy FireSnake to jedna z bardziej polecanych form kreatyny z uwagi na jej stabilność oraz skoncentrowanie. Jest ona lepiej przyswajalna przez organizm człowieka od podstawowej formy kreatyny (monohydratu), z uwagi na jej odporność na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. Z tych też powodów jest ona szczególnie polecana jako suplement wspomagający uzyskanie wysokiej formy w sportach siłowych oraz wytrzymałościowych.


5. Sport Definition The Mono

Gramatura: 500g
Ilość porcji: 143
Cena: 49 zł
Cena za porcję: 34 grosze

Ostatnią polecaną przez nas kreatyną będzie monohydrat kreatyny firmy Sport Definition - The Mono. Jedną z wyróżniających się cech w/w kreatyny jest fakt, iż do jej składu dodano witaminę B6, B12 oraz niacynę, co niewątpliwie zwiększa jej atrakcyjność na tle innych dostępnych form kreatyny. Dodatkowo dostajemy w 1 opakowaniu (500g) aż 143 porcje co powoduje, że będziemy mogli długo z niej korzystać, a za każdą porcję zapłacimy jedynie 34 grosze!


Podsumowanie:

Przy wyborze odpowiedniej dla nas kreatyny powinniśmy się kierować kilkoma cechami: skład, rozpuszczalność, przyswajalność oraz efektywność. Przedstawione TOP 5 kreatyn 2019 roku stanowi obiektywną ocenę w oparciu o cenę, jakość, a także spektrum działania na organizm człowieka. Warte zaznaczenia na koniec jest fakt, iż bez względu na to jaką kreatynę wybierzemy - nie musimy obawiać się jej stosowania, a wręcz przeciwnie - przyniesie ona nam wiele korzyści!

Michał Lebiest

Trener personalny

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec CM3 Powder - 250g

69,99 PLN
Zobacz produkt

BioTech 100% Creatine Monohydrate - 500g

49,99 PLN
Zobacz produkt

Sport Definition Creation - 485g

79,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak