-10% na całe zamówienie od 150 pln  KOD: APRIL10

Tosty francuskie z frużeliną jabłko – cynamon

Okres jesienno – zimowy to czas cynamony, jabłek, pierników, ciepłej herbaty i koca… Czas zmniejszonej aktywności, chandry i „podjadania”. Ale niekoniecznie! Niezłomni nadal w grze, siłownie pękają w szwach a na stronach mnóstwo fit przepisów i porad, jak zjeść i smacznie i zdrowo i na dodatek – z wyliczonym makro! Tak jest i tutaj – a serwujemy tosty francuskie, idealne zarówno na śniadanie jak i kolację przy udziale przepysznej frużeliny o iśc
Tosty francuskie z frużeliną jabłko – cynamon
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

Okres jesienno – zimowy to czas cynamony, jabłek, pierników, ciepłej herbaty i koca… Czas zmniejszonej aktywności, chandry i „podjadania”. Ale niekoniecznie! Niezłomni nadal w grze, siłownie pękają w szwach a na stronach mnóstwo fit przepisów i porad, jak zjeść i smacznie i zdrowo i na dodatek – z wyliczonym makro!
Tak jest i tutaj – a serwujemy tosty francuskie, idealne zarówno na śniadanie jak i kolację przy udziale przepysznej frużeliny o iście świątecznym smaku – jabłko i cynamon. Co najważniejsze, z dostępnych składników i szybkie w przygotowaniu. Porcja zawiera 4 tosty z frużeliną.


Składniki:

- Chleb tostowy pełnoziarnisty 4 kromki (90 g)
- 1 jajo M/L (70 g)
- Cukier waniliowy (5g)
- 6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Apple Cinnamon – (ok. 65g)
- PAM

Przygotowanie

Kcal na porcję: 401

1. Jajko rozbełtać w miseczce na jak najbardziej płynną konsystencję dodając cukier waniliowy.
2. Chleb zamaczać z obu stron i rozkładać na patelni (spryskanej PAM’em).Można użyć oliwy
z oliwek, jednakże należy uwzględnić ją w podsumowaniu kalorii.
3. Smażyć z obu stron do zarumienienia.
4. Wyłożyć na talerz, posmarować frużeliną. Można dodać Skyr lub inny wysokobiałkowy jogurt, w celu zwiększenia ilości dostarczonego białka – co należy wliczyć w makroskładniki.

B: 16,1 g
W: 69,9 g
T: 9,3 g
Cholesterol : 252 g

Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyski. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Była zawodniczką PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego, w 2019 r. ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Jest stałą bywalczynią siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część jej życia), czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli. :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

Zostaw opinię