SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Frużeliny Yummy Fruitsin Jelly – recenzja

Nie zaprzeczysz chyba, że chociaż od czasu do czasu pojawia się u Ciebie ochota zjedzenia czegoś słodkiego? Nic dziwnego, bo chyba każdy z nas tak ma i oczywiście nie ma nic w tym złego, jeśli nie przesadzasz z ilością spożywanych słodkości oraz gdy zwracasz uwagę na ich skład jakościowy. A co powiesz na to, iż możesz kupić produkt, który wykorzystasz jako szybkie zaspokojenie chęci na słodkie, ale także da Ci możliwość przygotowania zdrowych zamienników klasycznych przepisów? Brzmi zachęcająco? Zapoznaj się z recenzją frużelin Yummy Fruits in Jelly!

Skład

Zawartość 80% kawałków owoców, przy braku cukru, a zamiast tego zastosowanie naturalnego słodzika – erytrytolu, wykorzystanie naturalnego aromatu, wskazuje na wykorzystanie w zdecydowanej większości produktów dobrej jakości, co pozwala jednocześnie, by niewielką zawartość produktu stanowiła woda ze skrobią, które umożliwiają stworzenie żelującej konsystencji, a także sukraloza i substancja konserwująca, wpływająca na trwałość produktu.

Konsystencja

Jeśli chodzi o konsystencję, frużeliny dają się świetnie rozprowadzać po różnego rodzaju powichrzeniach produktów, które stanowią bazę posiłku. Lekko galeretowata frużelina doskonale sprawdzi się w wielu wariantach, ponieważ nie ma najmniejszych powierzchni, by posmarować nią gofry czy zastosować jako nadzienie do swojskich babeczek czy ciastek.

Kaloryczność

Jedna porcja produktu dostarcza tylko od 6 do 10 kcal w porcji, w zależności od wariantu smakowego, co przekłada się na przedział od 41 do 64 kcal w 100g produktów, zatem wypada ona bardzo korzystnie, a w sposób szczególny dla osób, które rozpoczęły proces redukcji tkanki tłuszczowej!
Wydajność
Jedno opakowanie (600g) składające się z 40 porcji (15g) przy rozsądnym zastosowaniu wystarcza na naprawdę satysfakcjonujący czas, ale jest to oczywiście kwestia bardzo indywidualna. Warto przy tym zwrócić uwagę, że objętość produktu równoznaczna z jedną porcją, wyłożona na gofry czy naleśniki jest jak najbardziej wystarczająca pod względem smakowitości i słodkości.

Ranking smaków pod względem słodkości

1.Truskawka – najbardziej słodki smak
2.Brzoskwinia
3.Wiśnia
4.Malina
5.Czarna porzeczka – najmniej słodki smak

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Blackcurrant
23,80 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Cherry
23,80 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Peach
13,99 PLN
Zobacz Produkt

Do czego szczególnie dobrze mogą przydać się poszczególne smaki frużelin?

Każda opcja smakowa wypada naprawdę pysznie jako dodatek do różnych słodkich posiłków, a w szczególności do fit gofrów czy babeczek, ale możliwe jest wskazanie najbardziej trafionych kierunków zastosowania, które jest oczywiście subiektywne, ale stanowi ułatwienie wyboru, jeśli w danym momencie chcesz dokonać zakupu jednego czy dwóch smaków (chociaż z własnego doświadczenia wiem, że jeśli spróbujesz jednego ze smaków, szybko zapragniesz spróbować kolejnych!) :)

- truskawka – omlet, gofry, naleśniki, babeczki,
- brzoskwinia – omlet, gofry, naleśniki, babeczki,
- wiśnia – omlet, gofry, naleśniki, babeczki,
- malina – dodatek do domowych bezglutenowych bułek, przełożenie do domowego tortu, babeczki,
- czarna porzeczka – domowy fit piernik, domowe ciasteczka bezglutenowe, babeczki.

Największe zalety frużelin Yummy Fruits in Jelly:

- rewelacyjny, naturalny smak owoców,
- optymalny poziom słodkości – możesz wybrać opcje bardziej lub mniej słodkie, więc dla każdego coś dobrego,
- zawartość soczystych kawałków owoców,
- „galaretkowa” konsystencja,
- łatwość rozprowadzania,
- niska kaloryczność – możliwość wykorzystania w czasie redukcji tkanki tłuszczowej,
- niski indeks glikemiczny,
- wiele możliwości zastosowania do różnych posiłków.

Podsumowanie: recenzja recenzją, ale by móc zgodzić się z opinią jej autora powinieneś koniecznie samodzielnie przetestować frużelin Yummy Fruits in Jelly! Zapewne nie pożałujesz, a Twoje kubki smakowe będą Ci za to wdzięczne.

Bartosz Sikorski

Dietetyk, specjalista ds. suplementacji. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku dietetyka, który w swojej pracy licencjackiej podejmował temat suplementacji środkami ergogeniczymi przyczyniającymi się do maksymalizacji osiągnięć osoby trenującej na siłowni, zaś w pracy magisterskiej dokonywał analizy wszelkich materiałów edukacyjnych dotyczących żywienia i żywności dostępnych w mediach. Entuzjasta aktywności fizycznej, a w sposób szczególny lekkoatletyki. Dwukrotnie uczestniczył w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego, zdobywając medale w biegu na 100m oraz w skoku w dal, a także w Akademickich Mistrzostwach Polski, gdzie uplasował się na podium w klasyfikacji zawodników z uniwersytetów medycznych z całego kraju. Człowiek stawiający na rozwój swojej pasji, co potwierdza udział w różnorodnych szkoleniach związanych ze zdrowym stylem życia oraz pełne książek półki w domowej biblioteczce. W czasie studiów podejmował pracę w punktach z suplementami i zdrową żywnością, gdzie dzielił się wiedzą z klientami. Swoją przygodę z pisaniem artykułów rozpoczął w 2017 roku.

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Strawberry

23,80 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Yummy Cream 300g - Delicious Salted Caramelnut

24,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Yummy Cream 300g - Marvelous Whitecoco

24,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak