-14% na WSZYSTKO  KOD: 14SUPLE

Jaglane gofry z frużeliną

Sezon na gofry to sezon otwarty.

Nigdy nie ma „złej” pory na ich serwowanie, a prostota wykorzystanych składników jak i wykonania przemawia za wdrożeniem ich w codzienne menu.

W tym przypadku przepis opiera się na mące jaglanej z dodatkiem odżywki białkowej 6PAK Nutrition oraz dodatkiem frużeliny brzoskwiniowej 6PAK Nutrition. Co do dodatków, inwencja twórcza. Migdały, orzechy, nasiona, owoce – według preferencji własnych.

Składniki:

  •  70 gramów mąki jaglanej
  •  15 gramów odżywki białkowej 6PAK Nutrition 80 Whey Protein
  •  100-120 ml mleka 1,5%
  •  Jajo rozmiar M
  •  10 gramów oliwy

Dodatek:

  • 50 gramów - Frużelina 6PAK Fruits In Jelly 600g Brzoskwiniowa

Rekomendacja Bodypak dla Ciebie:

6PAK Nutrition 80 Whey Protein - 908g
94,99 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Apple Cinnamon
23,80 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Yummy Fruits in Jelly 600g Frużelina - Peach
23,80 PLN
Zobacz Produkt

Wykonanie jest banalnie proste. Wszystkiego podstawowe składniki mieszamy na jednolitą masę, z wyłączeniem frużeliny. Na średniej mocy gofrownicy pieczemy pierwsze gofry, kolejne wg wyczucia, nieco krócej. Powłokę można spryskać PAM’em, ale jeżeli dodatkiem jest oliwa (jw.) nie powinno być to konieczne. Po upieczeniu, nakładamy frużelinę i/lub inne składniki.

Makro:
Kcal na porcję (porcja – 2 gofrty) – 532 kcal
B: 28,5 g
WW: 62,5 g
T: 20,8 g

Sylwia Pietrzak

PROMOTORKA BODYPAK. Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyszki. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Jest czynnym zawodnikiem PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego - w 2019 ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Co więcej, stały bywalec siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Od 10 lat - bydgoszczanka. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część życia) czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak