-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

ON Gold Standard - recenzja Grzegorza i Artura

RECENZJA PRODUKTÓW 
Optimum Nutrition serii GOLD STANDARD

przygotwali: Grzegorz i Artur

Nazywam się Grzesiek Cerazy mam 22lata , moja przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 15 lat gdy postanowiłem uprawiać kolarstwo górskie, downhill oraz fourcross. Wtedy w okresie zimowym moim przygotowaniem do startów był trening funkcjonalny oraz siłowy. Po skończeniu szkoły przeprowadziłem się do Wrocławia, gdzie kontynuowałem rozwój w dziedzinie fitnessu. Mając ogromne szczęście trafiłem do jednego z Wrocławskich klubów i podjąłem tam prace. Teraz mam możliwość pomocy innym przy ćwiczeniach i żywieniu. Wiem, jakie to ważne, gdyż takiej własnie pomocy brakowało mi w początkach mojej przygody ze sportem. Moje treningi są bardzo różnorodne gdyż łączę trening siłowym crossftowym oraz przygotowującym mnie do płynnej i szybkiej jazdy na górskich szlakach.

Cześć, nazywam się Artur Komorowski, mam 27 lat, jestem trenerem personalnym w jednej z największych wrocławskich siłowni. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem jeszcze w szkole podstawowej, gdzie regularnie uczestniczyłem w zawodach w skoku w dal oraz biegach sprinterskich. Pierwsze spotkanie z siłownią to czasy liceum, piwnica kolegi i żeliwne ciężarki malowane przez nas sprayem oraz samodzielnie skręcana ławeczka. Od tamtego czasu minęło 10 lat, przez które zbudowałem 30kg masy mięśniowej i zyskałem niezbędne doświadczenia, którymi dziś dzielę się z innymi. Inspiruję się oldchoolową szkołą kulturystyki i ikonami kulturystycznej Golden Era – Arnoldem Schwarzeneggerem, Franco Columbo, Frankiem Zane, Sergio Nubretem i innymi gwiazdami lat 70-tych i 80-tych. Razem z Grzesiem stworzyliśmy duet, który uzupełnia się na sali treningowej – ja wnoszę klasyczny treningi siłowy a Grzesiu nowoczesne założenia w stylu crossfitu.

Teraz kilka słów na temat suplementów które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Bodypak.pl

On Gold Starndard Pre-Workout

Grzesiu: Dotychczas nie stosowałem w dużym stopniu przedtreningówek, gdyż jestem jeszcze młody i staram się korzystac z naturalnych sił ogranizmu, więc motywacje mam na wysokim poziomie. Bywają gdy dni gdzie nie mam ochoty robić treningu i właśnie dlatego przydają się tego rodzaju suplementy. Co do testowanego pre workoutu: rozpuszcza się bardzo dobrze, smak Firut punch bardzo mi odpowiada bo jest lekko kwaśny. Suplement nie tylko dał mi chęci aby podjąć się wykonania treningu ale również skupił na każdym z ćwiczeń. Nie ogłupia jak niektóre produkty które dotychczas brałem i działa przez dłuższy czas.

Artur: Dla mnie suplement przedtreningowy jest nieodłącznym rytuałem towarzyszącym stylowi pracy, jaki preferuje. Dużo wolnych ciężarów, podstawowych ruchów wielostawowych, duża objętość i intensywność treningu. Od preworkoutu oczekuje efektu sfocusowania i równomiernego działania przez cały trening. Testowany produkt dał mi pożądane wrażenia, a co najważniejsze – oszczędził mi tak często spotykanego przy innych produktach uczucia „zjazdu” tuż po zakończeniu ćwiczeń. Jedyną sugestią z mojej strony jest zbyt mała dawka tyrozyny. Moim zdaniem 500mg na porcje powinno być ciekawym pomysłem.

On Gold Standard BCAA

Grzesiu: Aminokwasy stosuje już długi czas, od kiedy znajomi uświadomili mi że jest to nieodłączny element suplementacji sportowca. Biorę przed i po treningu, niekiedy biorę kiedy czuje że mój organizm potrzebuje troszkę więcej regeneracji. Testowany produkty jest wysokiej jakości na oko można zaobserwować jak rozpuszcza się w wodzie, smak samego produktu jest bardzo dobry jedno z lepszych jakie spożywałem i nie smakuje jak tynk ze ściany a w połączeniu z przedtrenigówką daje niesamowite odczucia dla kubków smakowych.

Artur: Podstawa suplementacji okołotreningowej. Przy swojej wadze (92kg) i długim stażu treningowym stosuje dawkę 10g przed i po treningu. Optymalna dawka pozwalająca na solidny efekt antykataboliczny, zwiększenie wytrzymałości i wydajności treningowej oraz płynne przejście do etapu regeneracji. Dobry, lekko kwaskowy smak daje odetchnąć od wszechobecnej słodyczy, jaką przesycone jest większość suplementów. W połączeniu z przedtreningówką i zimną wodą otrzymujemy naprawdę fajny, orzeźwiający zestaw, który sprawnie przeprowadzi nas przez nawet najbardziej wymagający trening. Jak dla mnie od dziś pozycja obowiązkowa.

On Gold Standard 100% Casein and Whey

Grzesiu: białko gościu u mnie od dłuższego czasu w drugim posiłku w czasie dnia oraz bezpośrednio po treningu. Białko jak i Caseina świetnie sprawdzają się na śniadanie czy też drugie śniadanie, dodając do owsianki czy omleta. Nadają one potrawą bardzo dobry smak oraz dostarczają najwyżej jakości białko. Dodając caseine o smaku czekoladowym do omleta, zmieniła go w super smaczny drugi posiłek w mojej diecie. Mieszając białko z wodą po treningu o smaku cookie, rozpuściło się ono w mgnieniu oka i smakowało bardzo dobrze, ale gdy zrobiłem je z mlekiem, to już był naprawdę odlot!

Artur: Suplementy białkowe to stałe uzupełnienie mojej diety. Stosuje je w drugim posiłku, w połączeniu z płatkami owsianymi lub orkiszowymi, oraz w szejku potreningowym. Często stosuje caseine w połączeniu ze zwykłym białkiem, dzięki czemu otrzymuje mieszankę o różnym czasie trawienia i wchłaniania, co zapewnia mojemu organizmowi stałą podaż aminokwasów przez dłuższy okres czasu. Oba produkty cechują się ponadprzeciętnie dobrą rozpuszczalnością, wyważonym, dobrej jakości smakiem i dobrą przyswajalnością. Nie siedzą na żołądku, nie wywołują uczucia ciężkości, jak niektóre suplementy z niższej półki. Czekoladowa kazeina w połączeniu z kawą, bananem i bezlaktozowym mlekiem daje szejka, którego celebruje niemal jak cheat meal;p

Oceny:

On Gold Standard Pre-Workout :

 • Smak: 5
 • Rozpuszczalność: 5
 • Wpływ na trening: 4
 • Pompa mięśniowa: 2

On Gold Standard BCAA ;

 • Smak: 5
 • Rozpuszczalność: 5
 • Wpływ na trening: 4
 • Regeneracja: 5

On Gold Standard 100% Casein

 • Smak w wodzie: 3
 • Smak w mleku: 5
 • Rozpuszczalność w mleku: 3
 • Pienistość w wodzie : 3
 • Pienistość w mleku : 3

On Gold Standard 100% Whey

 • Smak w wodzie: 4
 • Smak w mleku: 5
 • Rozpuszczalność w mleku: 3
 • Pienistość w wodzie : 2
 • Pienistość w mleku : 2

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak