-15% na wszystkie BESTSELLERY  KOD: BEST15

FIT ciasto na zsiadłym mleku

Smakuje jak sernik ALE NIE ZAWIERA SERA! Z dodatkiem owoców (np. śliwek) czy cynamonu wpasuje się idealnie na jesienno – zimowe wieczory z herbatą. Przepis oparty na niewielu składnikach, niewielkiej ilości pracy i ogromie smaku! Całość to 1176kcal
FIT ciasto na zsiadłym mleku
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

FIT ciasto na zsiadłym mleku

Smakuje jak sernik ALE NIE ZAWIERA SERA! Z dodatkiem owoców (np. śliwek) czy cynamonu wpasuje się idealnie na jesienno – zimowe wieczory z herbatą. Przepis oparty na niewielu składnikach, niewielkiej ilości pracy i ogromie smaku! Całość to 1176kcal*.

Składniki:

• Jedno jajko M
• 90g mąki ryżowej (koniecznie!)
• 115g mąki pszennej
• 10-15g odżywki białkowej
• 400g mleka zsiadłego
• 5-7g oleju kokosowego (rozpuszczonego)
• Owoce (nektarynka, śliwka, dowolne)
• Proszek do pieczenia – 1 łyżeczka

FIT ciasto na zsiadłym mleku

Przygotowanie:

1. Mąki przesiewamy i wszystkie składniki suche mieszamy ze sobą.
2. Ubijamy białka jaj na sztywną masę (+szczypta soli).
3. Do składników suchych dodajemy składniki mokre oraz fakultatywnie słodzik/erytrytol lub ksylitol (w przypadku ksylitolu należy doliczyć go do kalorii). Dodanie słodzika zależy od preferencji . Można pominąć.
4. Przelewamy masę do foremki i układamy owoce.
5. Pieczenie: 30 min w 180 st. (sprawdzać co jakiś czas).

*Kalorie w zależności od użytych owoców, w przepisie użyto truskawek -150 g czy wielkości jaja (w przepisie 56g)

B: 50,4
W:176,7
T:28,1

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition 80 Whey Protein - 908g
  • -15% | KOD: BEST15
6PAK Nutrition 80 Whey Protein - 908g
 opinii (20)
1 porcja / 2,67 pln
79,99 pln
Najniższa cena: 79,99 pln

Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyski. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Była zawodniczką PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego, w 2019 r. ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Jest stałą bywalczynią siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część jej życia), czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli. :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

Zostaw opinię