-15% na wszystkie BESTSELLERY  KOD: BEST15

FA Pancake - recenzja Gabrieli

Zobacz recenzje produktu FA Pancake z twarogiem jaką przygotowała Gabriela
FA Pancake - recenzja Gabrieli
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

Autor: Gabriela Matwiej

Zdjęcia: Gabriela Matwiej

Przecież wystarczy tylko woda!

FA Pancake - recenzja Gabrieli

"Firmę FA znam z produkowanych białek, carbo czy witamin. Stosowałam te suplementy i byłam bardzo zadowolona. Cena, dostępność i smak wpływały na decyzję o zakupie.

Nigdy wcześniej jednak, nie stosowałam „gotowców” do przygotowywania pancakes czy naleśników.

Produkt na tak zwany „pierwszy rzut oka” wydal się prosty ale intrygujący. Wniosek ten nasuwa się po reakcji domowników. Rodzina pytała: „ co jest w środku, przecież białko ma zupełnie inne opakowania?”. Pudełko jest stosunkowo proste jednak ma inny wygląd. Podobna do owalnej tuby. Na wysokość mieści się w przeciętnej szafce kuchennej, co dla mnie jest bardzo istotną kwestią.

Po zerwaniu zabezpieczenia, na zewnątrz i pod wieczkiem, wydobył się cudny zapach. Od razu wyczuwalne były banany i taka przyjemna mleczna woń. Proszek jest jasnego koloru.

Skład jest bardzo przyjemny. Proporcje białka, węglowodanów i tłuszczy są na poziomie optymalnym. Jeśli ktoś potrzebuje spożyć więcej węglowodanów, tłuszczy czy białka polecam dodać owoce, masło orzechowe lub zrobić polewę z białeczka z odrobiną wody/ kefiru.

Po otrzymaniu produktu ucieszyłam się, że zachcianka na słodycze czy poranne, prędkie śniadanie stanie się dla mnie drobnostką. Mało tego! Nie będę musiała martwić się o zapasy w lodówce.

Braki to już nie mój kłopot! Poniższe produkty nie wyglądają zachęcająco. Z FA jest zupełnie inaczej! :)

FA Pancake - recenzja Gabrieli

FA Pancake - recenzja Gabrieli

Nie myliłam się! Produkt ma jasno opisany sposób wykonania. Do miseczki wsypałam 3 miarki proszku bananowego, dodałam wodę i zaczęłam mieszać. Wydawało mi się, że bez miksera się nie obędzie. Często powstają grudki, jednak tu, ku mojemu zdziwieniu, tak nie było! Wszystko świetnie wymieszało się za pomocą widelca. Po ok. 1 minucie „ciasto” było gotowe do smażenia.

FA Pancake - recenzja Gabrieli

Korzystałam z patelni teflonowej dzięki czemu nic nie przywierało, nie musiałam używać także oleju.

Czas wykonania to około 2 minuty, smażenie 3 minutki, łączny czas to tylko 5 minut! Zanim umyłam miseczkę, bo tylko tyle się pobrudziło podczas wykonywania posiłku, śniadanie było gotowe! Czy może być coś piękniejszego?!

FA Pancake - recenzja Gabrieli

A teraz kilka istotnych cyfr:

  • smak 5
  • łatwość przyrządzania 5

  • REKOMENDACJA- produkt polecam w 100%! Idealny zamiennik pospolitych naleśników. Szybkość wykonania, brak konieczności używania miksera, mało naczyń do zmywania.

Nasuwa się tu stwierdzenie: student będzie zadowolony!

Słodki ale nieprzesadnie smak i piękny zapach są ich atutem!

W dodatku przepyszne placuszki wychodzą bez użycia laktozy czy nabiału, które nie wszyscy tolerują. Brzuszek pozostaje płaski, a kubki smakowe szaleją!

Klienci BODYPAK.

Zostaw opinię