SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Moim największym celem na rok 2018 była zmiana sylwetki. Metamorfoza Gosi!

Chciałabym przedstawić Wam moją małą metamorfozę, która rozpoczęła się osiem miesięcy temu. W styczniu moja waga pokazywała 60 kg przy wzroście 153cm, nie wskazywało to na otyłość ale na lekką nadwagę. Wraz z początkiem roku jak to zwykle bywa pojawiły się postanowienia noworoczne.

Moim największym celem na rok 2018 była zmiana sylwetki. Początki były bardzo trudne, przez pierwsze dwa miesiące zmiana nawyków żywieniowych była dla mnie abstrakcją. Nie wiedziałam jak ma wyglądać moja dieta. Czas upływał, a metodą prób i błędów osiągałam co raz lepsze efekty. Konsekwencja i systematyczność spowodowały, że kilogramy na wadze zaczęły spadać. Dużą inspiracją dla mnie były osoby, które prowadzą „fit” instagramowe konta oraz przepisy dodawane na Wyższą Szkołę Bodypak, ponieważ były one na tyle łatwe i proste, że sama mogłam je zrobić i cieszyć się pysznym fit jedzeniem. Stosowałam zdrowe produkty i przekąski takie jak proteinowe ciastka i kremy, które zastępowały mi słodycze.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition Protein Cream Raspberry - 500 g
39,99 PLN
Zobacz Produkt
Sport Definition Choconutto - Krem orzechowo-czekoladowy - 250g
4,99 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Protein Wafers - 70g
8,99 PLN
Zobacz Produkt

Gdy kwestia żywienia była ustabilizowana, mogłam rozpocząć treningi. Było mi bardzo ciężko pogodzić codzienną pracę wraz z treningami, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego – najlepszym rozwiązaniem okazały się treningi wieczorne. Po ośmiu miesiącach waga pokazuje 49 kilogramy, moja pewność siebie wzrosła o 100%, nie mówiąc już o tym, że moja sylwetka znacznie się zmieniła. Mam świadomość, że jest to ciężka praca o samą siebie, którą muszę wykonywać każdego dnia, a taka praca to przyjemność. Cieszy mnie fakt, że mój tryb życia miał ogromny wpływ na bliskie mi osoby, które postanowiły powalczyć o swoje zdrowie poprzez zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Z perspektywy minionego czasu, mogę stwierdzić, iż była to najlepsza decyzja w moim życiu.

@gonia_aa

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Whey Bites - 100g

9,90 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g

6,39 PLN
Zobacz produkt

Activlab De Luxe Lean Bar - 50g

4,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak