SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Jak nastąpiła zmiana mojego stylu życia? Metamorfoza Mateusza

Nazywam się Mateusz, obecnie mam 17 lat i mieszkam w Gdańsku wraz z moją mamą. Z siłownią mam styczność od 12 roku życia. Początki były naprawdę ciężkie... Brak wiedzy na temat jedzenia, ćwiczeń, byłem kompletnie zielony w tym jak jeść i co robić. Na tym zdjęciu ważyłem 75,5 kg (Warto tutaj zaznaczyć, że mam 166 wzrostu, a więc jestem dość niski)

Zacząłem biegać, stosować dietę, ćwiczyć 3x w tygodniu... Czytając, oglądając filmiki, edukowałem się w temacie siłowni, pytałem kumpli o to co robić, co mi pomoże. Nauczyłem się szybko gotować, nikt we mnie nie wierzył, nawet rodzice mówili, że jestem do niczego. Postanowiłem każdemu udowodnić i przede wszystkim sobie, że stać mnie na wiele i zrobię coś, co jest niemalże niemożliwe! Udało się: Treningi siłowe, cardio, trzymanie diety, czasami piłka nożna. 4 miesiące ciężkiej pracy, pierwsza redukcja w moim życiu, którą zakończyłem jedząc 2100 kcal. Nawet nie macie pojęcia, jak patrzę na te zdjęcia aż łezka się kręci w oku, tyle pracy! Podczas tej przygody odkryłem, że siłownia to moja pasja i uzależnienie, obrałem bardzo trudny cel, który osiągnę za kilka lat.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Sport Definition Fat No More - 120 kaps.
64,99 PLN
Zobacz Produkt
Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.
24,99 PLN
Zobacz Produkt
Trec L-Carnitine + Green Tea - 90 kaps.
29,99 PLN
Zobacz Produkt

Pamiętajcie: Wiek to tylko liczba, jeśli nikt w Was nie wierzy musicie uwierzyć sami w siebie! Ograniczenia są tylko w głowie. Zainspirowałem się Jeffem Seidem i zacząłem po prostu pracować. Na załączonym zdjęciu (koniec redukcji) miałem wagę 67 kg, a więc wyciąłem się ładnie, spaliłem 8,5 kg. Oczywiście chodziłem co jakiś czas na wagę pomiaru ciała, gdyż monitorowałem swój progres i to co dzieje się w moim organizmie. Czuje się bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Tak wyglądam obecnie [Waga 72,5 kg]

Robię masę od lipca do maja, obecnie mamy listopad, tak więc jeszcze kawał czasu przede mną. Dla chcącego nic trudnego! Nie ma przeszkód, których nie moglibyśmy przeskoczyć, po dzień dzisiejszy motywuję setki osób, zarażam ich swoją pasją, ludzie patrzą i podziwiają. Obecnie na ten moment spożywam dziennie 3200 kcal, co wiąże się z budową masy mięśniowej. Cała przemiana trwa już równe 9 miesięcy, a to dopiero początek czegoś wielkiego. Mam nadzieję, że udało mi się Was również zmotywować! Masz iść na siłownię - Nie od jutra, dziś teraz!

@Mateusz Zacharewicz

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Olimp Vita-Min Plus  - 30 kaps.

24,99 PLN
Zobacz produkt

Sport Definition That's The Whey - 700g

79,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition BCAA PAK - 400g

59,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak