12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12
Trening

19-03-2019

Relacja: Wspólny trening BODYPAKA

"BODYPAKA" to grupa zrzeszająca ludzi zainteresowanych aktywnym trybem życia oraz "FIT światem". W tej grupie są zarówno kulturyści jak i osoby, które rekreacyjnie uprawiają sport.

W ubiegłą niedzielę odbył się wspólny trening "BODYPAKI" w Katowicach w siłowni Smart Gym 4 Wieże.

Co miało to na celu?

Miało to na celu poznanie się członków grupy BODYPAKA, którzy na co dzień w internecie wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, inspiracjami i przemyśleniami z naszego FIT świata.

Jak wyglądał wspólny trening?

Grupa liczyła 47 osób i była podzielona na 7 podgrup, w których każda trenowała wybraną partię ciała z określonym trenerem. Treningi prowadzone były przez:

  1. Paulę Mocior - Ambasadorkę 6PAK Nutrition,
  2. Annę Halejak - wielokrotną złotą medalistkę w fitness sylwetkowym kobiet,
  3. Piotra Boreckiego - Ambasadora 6PAK Nutrition,
  4. Pawła Koch - kulturystę wagi ciężkiej,
  5. Benjamina Szczygieł - Mistrza Polski Juniorów IFBB Classic Physique,
  6. Kamila Koźlik - Mistrza Polski Men's Physique 2018,
  7. Szymon Karelus - Bardzo utalentowany zawodnik kulturystyki klasycznej.

Trening nastawiony był na poprawę techniki, uzupełnienie merytorycznych wiadomości na temat danych ćwiczeń oraz warsztatowe pokazanie ćwiczeń na dane partie ciała przez osoby doświadczone i cenione w branży fitness.

Czy trening miał dodatkowo jakieś atrakcje?

Każdy z uczestników dostał paczkę, która zawierała koszulkę/tank top, 3 shoty przedtreningowe od 6PAK Nutrition, smycz, opaska, próbka That`s The Whey od Sport Definition oraz LIFEPAK od 6PAK Nutrition.

Dodatkowo towarzyszyła temu degustacja białka That`s The Whey od Sport Definition, które rozdawane było nie tylko dla uczestników treningu "BODYPAKA", ale też dla klientów siłowni SMART GYM.


Na koniec spotkanie odbywały się również konkursy dla kobiet i mężczyzn w których do wygrania były nagrody ufundowane przez firmę BODYPAK.
Konkursy polegały na zrobieniu planków oraz pompek i cieszyły się dość sporym zainteresowaniem.

Była także możliwość podpytania zawodników o ich plany startowe oraz o przemyślenia dotyczące tego (i nie tylko tego) treningu. Zawodnicy odpowiadali z uśmiechem i chętnie prowadzili dalszą konwersację.

Przemyślenia na temat treningu?

Uważam, że takie inicjatywy są świetne zarówno dla osób, które interesują się kulturystyką jak i tych, które chcą podszkolić swoją technikę. Były tam osoby o zróżnicowanym wieku przez co można stwierdzić, że każdy znalazł coś dla siebie. Zupełnie nie żałuję swojej obecności na tym evencie, ponieważ dowiedziałam się sporo interesujących mnie rzeczy dotyczących techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń. Dziewczyny Paula i Ania pokazywały bardzo wiele przydatnych tipów, które zapewne w najbliższym czasie wdrożę w swój trening. Chwilkę miałam też okazję poobserwować Benjamina, Pawła, Piotrka, Szymona i Kamila, którzy moim zdaniem znakomicie objaśniali ćwiczenia i pilnowali techniki wśród osób, które również widać, że miały o tym pojęcie. Dodatkowo, atmosfery panującej na tym spotkaniu nie można porównać do niczego innego. Ludzie byli wyjątkowo mili począwszy od osób prowadzących treningi jak i uczestników oraz obsługi siłowni Smart Gym. Powiem szczerze, ze równie bardzo jestem zaskoczona przestrzenią tej siłowni, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie było ścisku a swoboda, co pozwalało nam na to, żeby dobrze się tam czuć. Spróbowałam również białko, które teraz zagości w moim menu na stałe, ponieważ smak kokosowy powalił mnie na kolana! Krótko podsumowując jestem bardzo zadowolona z tego, że przyjechałam pomimo tego, że jestem z Krakowa. Mam nadzieję, ze takie spotkania będą organizowane częściej, a ja na pewno będę na nich stałym bywalcem.

Relacja wideo:

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Whey - 700g

74,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition LIFE PAK - 180g

39,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Boom Shot - 80ml

3,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak