ZNIŻKA -12% ZA MINIMUM 150 zł  KOD: WRZ12
Wygląda na to, że znajdujesz się na terenie Polski. Jeśli chcesz abyśmy wsyłali Ci towar do innego kraju ustaw go aby obliczyć odpowiednio wszystkie ceny i koszty.
Kraj dostawy
Super zniżka -12% na zakupy powyżej 150 zł. Sprawdź

Jesienne orkiszowe gofry

Śniadania rządzą się swoimi prawami. Owsianki, jaglanki, ryżanki… a może tym razem gofry? Ziarno orkiszu ma wyższą zawartość związków odżywczych (błonnika, witamin i minerałów) oraz substancji biologicznie czynnych o działaniu antyoksydacyjnym, dlatego warto urozmaicić dietę i wprowadzać zamiast mąki pszennej chociażby mąkę orkiszową. Ponadto Yummy Crunchy Cream to nowość, której nie można nie spróbować! Słodzony maltitolem, na bazie orzechów ara
Jesienne orkiszowe gofry
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty

Śniadania rządzą się swoimi prawami. Owsianki, jaglanki, ryżanki… a może tym razem gofry? Ziarno orkiszu ma wyższą zawartość związków odżywczych (błonnika, witamin i minerałów) oraz substancji biologicznie czynnych o działaniu antyoksydacyjnym, dlatego warto urozmaicić dietę i wprowadzać zamiast mąki pszennej chociażby mąkę orkiszową. Ponadto Yummy Crunchy Cream to nowość, której nie można nie spróbować! Słodzony maltitolem, na bazie orzechów arachidowych – idealnie sprawdzi się do dań słodkich.

Poniżej przepis na jedną porcję o wartości około 397 kcal (bez migdałów). Do poniższego zestawienia można dodać skyr naturalny lub smakowy lub polewę z odzywki białkowej dla zwiększenia podaży białka.

Składniki:

  • Mąka owsiana 50g
  • Mleko 1,5% 90ml
  • Proszek od pieczenia – jedna łyżeczka
  • Yummy Crunchy Cream - 15 g
  • Jajo kurze 66g
  • Szczypta soli

Wszystkie składniki oprócz Yummy Crunchy Cream mieszamy na jednolitą masę za pomocą blendera. Smażymy na natłuszczonej powierzchni gofrownicy np. za pomocą PAMu. Można użyć oliwy z oliwek i przetrzeć powierzchnie ręcznikiem papierowym, jednakże należy wówczas uwzględnić ilość oliwy w podanej ilości kcal. Na wierzch dodajemy Yummy Crunchy Cream.

Zobacz także - 14 przepisów na pyszne koktajle 

Jesienne orkiszowe gofry

Makro w porcji (wartość przybliżona):

B: 21 g

W: 38,7 g

T: 16 g

PROMOTORKA BODYPAK. Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyszki. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Jest czynnym zawodnikiem PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego - w 2019 ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Co więcej, stały bywalec siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Od 10 lat - bydgoszczanka. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część życia) czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

Zostaw opinię