ZGARNIJ 50zł ZNIŻKI* W PREZENCIE  KOD: GIFT50
Wygląda na to, że znajdujesz się na terenie Polski. Jeśli chcesz abyśmy wsyłali Ci towar do innego kraju ustaw go aby obliczyć odpowiednio wszystkie ceny i koszty.
Kraj dostawy
Super zniżka -12% na zakupy powyżej 150 zł. Sprawdź

5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających

Chcesz zwiększyć pompę mięśniową na treningu i jednocześnie potrzebujesz pobudzenia po ciężkim dniu w pracy? Nie wyobrażasz sobie treningu bez mocnego "doładowania"? Sprawdź nasz ranking, w którym z pewnością znajdziesz produkt dla siebie!
5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty

Szukasz przedtreningówki, od której wymagasz zarówno efektu pompy mięśniowej jak i pobudzenia? Zatem ranking ten będzie idealny dla Ciebie! Skupiliśmy się tutaj nad TOP5 przedtreningówek, które wykazują wszechstronne działanie.

1. Sport Definition PumpKick

5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających

Produkt, w którego skład wchodzą najbardziej podstawowe substancje, dzięki którym możemy otrzymać zadowalające efekty w postaci zastrzyku energii, wraz z polepszoną syntezą tlenku azotu.
Oprócz argininy HCL, jabłczanu cytruliny (substancje, które pozwalają uzyskać nam efekt pompy mięśniowej), w składzie możemy spotkać nietypowe dodatki, takie jak wyciąg z buraka oraz BCAA. W mojej ocenie wspomniany wyciąg z buraka jest bardzo mało docenianym składnikiem przedtreningówek. Pozwala nam uzyskać bardzo mocny efekt syntezy tlenku azotu wraz z poprawą wytrzymałości. Jeżeli już jesteśmy przy wytrzymałości, warto wspomnieć o dużej ilości beta-alaniny, która znacząco poprawia ten parametr wysiłkowy. Dodatkowo stymulanty, takie jak kofeina czy tyrozyna, również pomogą nam utrzymać dużą koncentrację na wykonywanym zadaniu. Prawdopodobnie numer 1 w kategorii przedtreningówek, które mogą sprawdzić się w każdym sporcie.
Produkt dostępny jest w trzech wersjach smakowych: truskawka z mango, cukierki egzotyczne oraz nektarynka z pomarańczą.


2. 6PAK Nutrition VASO PAK

5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających

Produkt o połączeniu boosterów tlenku azotu (arginina HCL i jabłczan cytruliny) razem z l-norwaliną, która opóźnia rozkład argininy, dzięki czemu możemy uzyskać dłuższy oraz mocniejszy efekt pompy mięśniowej. W celu uzyskaniu pobudzenia dodana jest standardowo kofeina oraz rzadziej spotykana w takich suplementach acetylowana l-karnityna, która pobudza układ nerwowy, dzięki czemu możemy uzyskać poprawę koncentracji. Dla osób zaawansowanych polecam podwójną porcję tego suplementu. Efekt pompy mięśniowej gwarantowany, natomiast z nadmiernym pobudzeniem nie powinniśmy mieć problemów, ponieważ zawartość kofeiny w porcji to 150 mg.
Producent oferuje nam VASO PAK'a w jednej wersji, przepysznej smakowej: cola z limonką.

3. Olimp Redweiler

5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających

Stack przedtreningowy, w którego składzie znajdziemy dodatki dwóch form kreatyny: monohydratu oraz jabłczanu. Produkt zawiera standardowe substancje aktywne, takie jak: arginina, beta-alanina, jabłczan cytruliny, kofeina oraz typowe dla produktów firmy Olimp ekstrakty z pieprzu kajeńskiego oraz pieprzu czarnego. Dużą wadą tego suplementu jest to, iż w większości przypadków sugerowana porcja przez producenta może okazać się zbyt małą ilością. Bardziej rozsądną dawką wydaję się podwójna porcja, ponieważ ilość składników aktywnych na porcję jest bardzo uboga.
Produkt występuje w wielu wersjach smakowych takich jak: red punch, cola, cytryna mięta, jagoda, owocowy oraz pomarańczowy

4. Trec S.A.W.

5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających

Produkt firmy Trec, który oprócz substancji pożądanych w suplementach przedtreningowych, zawiera dodatkowo mieszankę różnych form kreatyny. Niestety, ilość tej kreatyny jest niewielka, przez co SAW nie może nam zastąpić kreatyny chyba, że dawkowanie tego suplementu zwiększymy do 2-3 porcji sugerowanych przez producenta. Patrząc po reszcie składu, będzie to bardzo rozsądnym rozwiązaniem. W proponowanej przez producenta porcji znajduje się tylko 100 mg kofeiny, która, dla większości osób, jest zbyt małą dawką. Zwłaszcza dla tych, które często korzystają z tego typu suplementów.
Dużym plusem tego produktu możemy uznać miks substancji, pozwalających uzyskać efekt pompy mięśniowej AAKG, jabłczan cytruliny rzadziej spotykany jabłczan argininy lub Vinitrox (ekstrakt z winogron i jabłek), który pozwala opóźniać zmęczenie, oraz ma pozytywny wpływ na syntezę tlenku azotu. Produkt złożony o bardzo kompleksowym składzie, lecz sugerowana porcja może okazać się zbyt mała dla osób, które mają doświadczenie z tego typu produktami.
SAW występuje w trzech wersjach smakowych: cytryna z porzeczką, poziomka oraz wiśnia z grejpfrutem.

5. BioTech Black Blood NOX+

5 najlepszych przedtreningówek pompująco-pobudzających

W skład produktu wchodzi duża ilość beta-alaniny - aż 4 g, oraz taka sama ilość AAKG, o którym wspomnieliśmy kilkukrotnie powyżej. Dodatkowo znajdziemy w nim kompleks kreatyn w ilości 5225 mg, oraz bardzo wysoką zawartość kofeiny i tyrozyny, dzięki którym efekt skupienia, pobudzenia oraz koncentracji na danym zadaniu będzie na wysokim poziomie.
Produkt występuje tylko i wyłącznie w jednej wersji smakowej: pomarańcz.

Podsumowanie

Warto pamiętać, iż suplementy z grupy przedtreningówek uniwersalnych nie dadzą nam takiego efektu pompy mięśniowej lub pobudzenia, jak stworzone w tym celu produkty o ukierunkowanym na jeden cel działaniu. Musimy się tutaj liczyć z tym, iż efekt ten może być słabszy. Wszystko zależy jednak od tego, jak bardzo wrażliwi jesteśmy na substancje stymulujące, oraz jak wygląda nasza dieta i trening (w przypadku efektu pompy mięśniowej). Odpowiednie dobranie porcji, według naszych preferencji, z pewnością zapewni nam odpowiedni efekt pobudzenia i pompy mięśniowej.

Pasjonat sportów siłowych i suplementacji

Zostaw opinię