-15% na wszystkie BESTSELLERY  KOD: BEST15

BioTech Iso Whey Zero

Poznaj opinię na temat produktu Iso Whey Zero od naszej Promotorski Magdy ;)
BioTech Iso Whey Zero
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją jednego z czołowych izolatów białka serwatkowego na rynku - Iso Whey Zero firmy Biotech ;)

BioTech Iso Whey Zero

Wielu ludzi uważa odżywki białkowe za zbędny oraz kosztowny produkt zawierający samą "chemię". Wszelkie wyjaśnienia, krótko mówiąc, odbijają się od ściany. Ja sama należałam do grona tych osób, chociaż swoją przygodę ze sportami siłowymi rozpoczęłam parę dobrych lat temu. Teraz? Nie wyobrażam sobie życia bez tego słodkiego dodatku do codziennego menu.

Ze względu na posiadaną nietolerancję laktozy stosuje izolaty, wśród których moim faworytem są te oferowane przez firmę BioTechUSA i chociaż smaków próbowałam wielu, to zwycięzcą okazał się smak Caffe Latte, na temat którego poniżej znajdziecie krótką recenzję. Na podium poza wymienionym znajdują się również: biała czekolada oraz kokos.

BioTech Iso Whey Zero
Na wstępnie parę istotnych informacji na temat samego produktu. Iso Whey Zero charakteryzuje się wysoką koncentracją białka - aż 21 g w porcji, zerową ilością tłuszczy trans, dodatku cukrów, laktozy oraz glutenu. Jest to najwyższej jakości, czysty izolat białka serwatki (WPI), uzyskiwany metodą CFM z dodatkiem oleju MCT, BCAA oraz lecytyny. Bazuje na surowcu znakomitej jakości - Native Whey Isolate i jest dostępny w następujących gramaturach: 25 g, 500 g, 908 g, 2270 g.

Do przygotowania jednej porcji potrzebujemy:

  • miarka Iso Whey Zero - 25 g
  • 200-250 ml wody lub mleka
  • shaker

Sposób przygotowania

Do shakera wlewamy wodę lub mleko, następnie dodajemy miarkę odżywki białkowej i w zależności od rodzaju shakera mieszamy czy to poprzez potrząsanie, czy też tak jak ja, gdyż używam shakera elektrycznego Promixx poprzez włączenie urządzenia. Całość zajmuje nam zaledwie kilka chwil, po których możemy cieszyć się wspaniałym w smaku napojem.

BioTech Iso Whey Zero

Podsumowanie

Produkt zastępuje poranną kawę i tak jak ona posiada kofeinę. Co prawda nie w takiej ilości jak uwielbiany przez wszystkich napój (88 mg/porcja), lecz mnie to w zupełności wystarcza. Miarkę odżywki rozpuszczam w 250 ml wody, by uzyskany shake był odpowiednio słodki.
Smak: 10/10
Rozpuszczalność: 10/10
Konsystencja: zależy od ilości użytej do przygotowania wody lub mleka.

Według mnie dużą zaletą produktu jest możliwość rozpuszczenia go w gorącej wodzie, co w przypadku izolatów proponowanych przez inne, dostępne na rynku firmy, kończy się powstawaniem grudek czy też tzw. ścięciem białka.

Inne zastosowania Iso Whey Zero

Dodatek do ryżu (rozpuszczamy odżywkę w niewielkiej ilości wody za pomocą łyżeczki), przygotowywanie pancake'ów, naleśników lub ciast.
Z dodatkiem rozpuszczonego oleju kokosowego sprawdza się świetnie jako polewa - w szczególności smak czekoladowy.


Klienci Bodypak

Zostaw opinię