11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11

ViNitrox - przełom w profesjonalnej suplementacji

Praktycznie każdy sportowiec, jak i osoba dopiero rozpoczynająca regularne treningi, ma na celu między innymi podniesienie wydajności oraz wydolności wysiłkowej swojego organizmu. Jeżeli jesteś w tej grupie i poszukujesz naturalnego sposobu na wzmocnienie organizmu oraz podniesienie jego możliwości - sięgnij po preparat zawierający ViNitrox, a bardzo szybko odczujesz różnicę!

Najważniejsze cechy ViNitrox:

- CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO WYSOKĄ KONCENTRACJĄ POLIFENOLI OWOCOWYCH NATURALNEGO POCHODZENIA

- JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNY I WOLNY OD SUBSTANCJI DOPINGUJĄCYCH

- WPŁYWA POZYTYWNIE NA WIELE ASPEKTÓW ZWIĄZANYCH Z WYSIŁKIEM FIZYCZNYM

- PODNOSI OGŁÓLNĄ WYDOLNOŚĆ WYSIŁKOWĄ ORGANIZMU NAWET O 10%

- SPRZYJA OPÓŹNIENIU POCZUCIA ZMĘCZENIA PODCZAS WYSIŁKU NAWET O 13%

- MOŻE WYSTĘPOWAĆ W FORMIE TABLETEK, KAPSUŁEK, ŻELI ITD.

- SUGEROWANA DZIENNA DAWKA TO 500 MG

1. ViNitrox - czym jest?

ViNitrox jest to unikalne i chronione patentem połączenie naturalnych polifenoli pozyskiwanych z winogron oraz jabłek. Został on opracowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających osób aktywnych. Oferuje bowiem realne działanie, przy 100% naturalnym składzie. Formuła jest bowiem wolna od zbędnych dodatków i wypełniaczy. Warto jednocześnie podkreślić, że stosowanie ViNitrox to nie tylko realne podniesienie wydajności tkanki mięśniowej, to także poprawa efektu jakim jest potężna pompa mięśniowa. Działa zatem alogicznie jak prekursor tlenku azotu (NO), poprawiając ukrwienie tkanek.

UWAGA: Rozszerzenie naczyń krwionośnych jest bezpośrednio związane z syntezą tlenku azotu (NO, w której uczestniczy enzym eNOS. Prowadzone były badania w środowisku in vitro, jak i ex vivo, które dowodzą, że ViNitrox podnosi produkcję NO nawet o 24% oraz zwiększa aktywność enzymu eNOS o 43%, co jest wyjątkowo korzystnym wynikiem. Efektem wprowadzenia go do suplementacji może być zatem nawet do 50% lepszy efekt pompy mięśniowej. Zainteresowany? Nie dziwię się!

2. ViNitrox - jak działa?

Podczas wysiłku dochodzi do naturalnego zwiększenia średnicy naczyń krwionośnych, których możliwości przepływu stają się odpowiednio wyższe. Zadaniem substancji zawartych w ViNitrox jest znaczne zwiększenie produkcji tlenku azotu (NO), co ma przełożyć się na jeszcze lepsze ukrwienie tkanek. Wynikiem jest oczywiście potężna pompa mięśniowa, której wpływ na poziom motywacji i chęci do dalszych treningów jest niezaprzeczalny. Warto jednak podkreślić, że nie jest to najważniejsza i podstawowa korzyść, jaka płynie z tego efektu. Rozszerzenie naczyń krwionośnych ułatwia bowiem sprawne dotlenienie oraz odżywienie tkanek organizmu, czego wynikiem jest również znacząca poprawa regeneracji powysiłkowej, jak i późniejszych przyrostów beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Oczywiście ViNitrox nie wykazuje bezpośrednich cech anabolika, jednak pośrednio sprzyja sprawniejszej poprawie formy oraz uzyskaniu upragnionej muskulatury.

3. ViNitrox - dla kogo?

ViNitrox jest propozycją dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, niekoniecznie na zaawansowanym poziomie, których celem jest maksymalizacja efektu pompy mięśniowej. Oczywiście nie można przemilczeć wielu innych zalet, jakie idą za jego wprowadzeniem do suplementacji. Jeżeli zatem cenisz wielopłaszczyznowe wsparcie organizmu podczas wytężonego wysiłku fizycznego i chciałbyś realnie poprawić osiągane przez siebie wyniki - będzie to doskonały wybór! Tym bardziej, że jest to formuła oparta w 100% o naturalne polifenole roślinnego pochodzenia.

Jeżeli zatem pragniesz naturalnie podnieść wydolność swoich mięśni, jednocześnie ograniczając poczucie zmęczenia, które często doskwiera sportowcom podczas treningu - ViNitrox będzie doskonałym dodatkiem w Twojej suplementacji. Badania kliniczne wskazują na jego realne działanie, co w połączeniu z najnowszą wiedzą daje bardzo korzystny obraz tej formuły. Jest to zatem potencjalnie jedno z największych odkryć w branży suplementacyjnej ostatnich lat. Trudno bowiem nie docenić wielopłaszczyznowego wzmocnienia organizmu i to w sposób całkowicie bezpieczny oraz naturalny.

4. ViNitrox - badania kliniczne

Prowadzone badania kliniczne nad działaniem ViNitrox przynoszą szereg ciekawych wniosków, które jednoznacznie wskazują na jego realny wpływ podnoszący wydolność wysiłkową nawet o 10%. Opóźnia także poczucie zmęczenia podczas treningu o 13%, co zdecydowanie jest bardzo dobrym wynikiem. Dużą zaletą jest realny, ale i trwały wpływ na poprawę możliwości organizmu.

Najnowsze badania kliniczne prowadzone przez Nexira wykazały, że dawka 500 mg dziennie jest wystarczająca celem uzyskania zadowalających wyników. Były one prowadzone na 50 sportowcach w wieku od 25 do 45 lat, których intensywność treningów stała na wysokim poziomie. Wnioski były oczywiste - niewątpliwie ViNitrox podnosi zdolności fizyczne.

ViNitrox wykazuje także silne właściwości antyoksydacyjne, co jest bardzo istotne dlatego, że tlenek azotu (NO) jest cząsteczką o niestabilnej strukturze. Relatywnie łatwo generuje reaktywne cząsteczki tlenu (tzw. wolne rodniki tlenowe) znane także jako peroksynitryny. Mogą być one powodem uszkodzenia komórek organizmu, w tym także tkanki mięśniowej. Warto zatem mieć ten aspekt pod kontrolą i zadbać o ich nieuaktywnienie. Dzięki unikalnej zawartości polifenoli ViNitrox™ jest również silnym antyoksydantem. Badanie in vivo wykazało zmniejszenie stresu oksydacyjnego nawet o 74%!

Podsumowanie

Preparaty zawierające ViNitrox zdecydowanie są godne polecenia, nawet najbardziej wymagającym sportowcom, którzy nie wyobrażają sobie udanego treningu bez rozrywającej pompy mięśniowej. Żeby to zrozumieć, musisz sam doświadczyć tego  poczucia potężnej energii i niezwyciężoności, jakie mu towarzyszy. Oczywiście jest to w dużej mierze efekt wizualny, którego pozytywny wpływ na motywacje nie wyczerpuje szeregu korzyści, jakie są związane z jego zastosowaniem.

Wartościowa literatura, którą warto zgłębić:

[1]. Effect of ViNitrox™ on the activation of eNOs through the phosphorylation of “Serine 1177” from endothelial cells (HUVECs) as measured by flow cytometry. 2010

[2]. Products containing grape and apple extracts stimulate the production of nitric oxide (NO) by vascular endothelium. Ex vivo study on rat aorta. 2004

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak