-20% NA WSZYSTKO*  KOD: CM20
Zdrowie

24-02-2022

Jakie są ograniczenia przed osiągnięciem upragnionego celu I jak temu przeciwdziałać

Co Was ogranicza przed osiągnięciem celu i jak temu przeciwdziałać? Obawy, lęki, zwykły strach to odczucia, które nie jedna osobę blokują przed osiągnięciem ich życiowego celu. Dlaczego tak się dzieje I jak temu przeciwdziałać? O tym będziecie mogli przeczytać w niniejszym artykule!

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition Isotonic - 500g Izotonik w proszku
24,99 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Carbo Pak - 1000g
22,99 PLN
Zobacz Produkt

Strach przed czymś nowym to główny powód tego, że często się poddajemy zanim w ogóle rozpoczniemy walkę o coś nowego - lepszego. Niech każdy z Was teraz sie zastanowi i sięgnie głębiej do swojej pamięci - czy nie mieliście tak kiedyś, że strach Was sparaliżował i nie zrobiliście tego na co mieliście ochotę? Czy przez to nie zmieniliście czegoś w swoim życiu?

Nie bez przyczyny o tym wszystkim piszę. Sam przez to przechodziłem, lecz stwierdziłem, że po pierwsze życie mam jedno, a po drugie dlaczego nie mam zrobić czegoś czego chcę i o czym marzę? Co tak bardzo Was blokuje przed zrobieniem pierwszego kroku?!
Jest takie jedno piękne przysłowie, które pamiętać będę już na zawsze: ,,Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło."
Tu w zasadzie mógłbym zakończyć artykuł, gdyż sam jak przeczytałem to przysłowie to doszło do mnie, że życie jest po to aby próbować i dążyć do swoich marzeń. Zmiany są naprawdę fajne i w momencie, w którym dojdziecie już do upragnionego celu - satysfakcja sięga zenitu.

Mógłbym tutaj używać pięknych, motywacyjnych zwrotów, lecz wolę napisać własną historie i udowodnić Wam że ograniczenia istnieją tylko w głowach. Moja przygoda związana ze startami sylwetkowymi nie jest zbyt bogata - nie wygrałem żadnych zawodów - ba nawet nigdy nie byłem na podium. Ale czy to medale są w życiu najważniejsze? Dusza sportowca odpowie, że pewnie tak, ale ważne jest Wasze własne zwycięstwo. Tak samo było w moim przypadku.
Po nieudanych dla mnie startach, zrobiłem dłuższą przerwę w zawodach aby po dłuższym czasie wrócić mocniejszym i lepszym. Robiłem to aby właśnie przeciwdziałać tym myślom, że mi nie poszło i mam to rzucić w kąt. To są właśnie te ograniczenia które należy pokonać.

Wróciłem po ponad 2 latach aby wystartować w jednych zawodach. Ktoś może pomyśleć- szaleniec, przygotowywał się 2 lata po to aby wystąpić na scenie 10 minut.
Tak - zrobiłem to. Jednak teraz przypominając sobie o tej przygodzie, kręci mi się łezka w oku, bo się nie poddałem i zrobiłem to o czym marzyłem. Powróciłem, poprawiłem niesamowicie sylwetkę, prezencję sceniczną i przede wszystkim pewność siebie. Pozytywny feedback po tych zawodach nawet od osób, których nie znałem był tak pozytywny, że nie wiedziałem jak zareagować, ale jedno wiem na pewno - satysfakcja z osiągniętego celu była niesamowita.

Tak samo Wy działajcie! Nie przejmujcie się tym, że Wam się nie uda. Nawet bym napisał w ten sposób: to dobrze, że Wam się nie uda, bo to znaczy tylko, że spróbowaliście, nie poddaliście się i mimo wszystko dążyliście do tego co chcecie. Porażka Was tylko umocni i jestem pewien, że Was nie złamie, a tylko napędzi do dalszego działania.

Oczywiście życzę Wam aby wszystko co sobie założycie udało się Wam jak najszybciej. Jednak porażki się zdarzają w życiu i w tych chwilach pokażcie swoją prawdziwa siłę! Nie poddawajcie się, ciśnijcie do przodu, a jeśli nawet choć jedna osoba po przeczytaniu tego artykułu osiągnie swój cel - dajcie nam znać i opiszcie swoją historię! Będzie nam wszystkim w Bodypaku niesamowicie miło!

Michał Lebiest

Trener personalny

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak