12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Ostrovit WPC 80 Standard

Odżywka WPC80.eu firmy OstroVit to suplement białkowy przeznaczony dla sportowców, którego głównym źródłem jest wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego o stężeniu 80%. Na duży plus zasługuje również to, iż preparat jest wolny od aspartamentu(E951) oraz glutenu. Jest to dobre źródło pełnowartościowego białka pochodzenia zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy włókien mięśniowych. Sama odżywka dostępna jest w kilkunastu smakach co daje dość duży wybór potencjalnym kupującym, gdyż każdy powinien dobrać coś pod swoje kubki smakowe. Osobiście jak do tej pory sprawdza mi się dobrze i polecałbym go w szczególności osobom zaczynającym swoją zabawę ze sportem.


Na początek na duży plus według mnie zasługuje sam design opakowania, które wygląda zdecydowanie nowocześnie przez co trzymanie go nawet na wierzchu może stanowić ciekawy dodatek wystroju. Opakowania posiadają szczelne zamykanie, więc nie musimy się obawiać, że coś przypadkiem wpadnie do naszej odżywki bądź się nam rozsypie. Dodatkowo w każdym opakowaniu znajdziemy standardowo miarkę, która ułatwia nam dozowanie ilości preparatu do naszych potrzeb. Sama odżywka raczej wygląda dość standardowo, zaś jeśli chodzi o zapach jest dość delikatny gdzie przewyższająca woń to coś podobnego do mleka w proszku i w moim przypadku czekolady.


Rozpuszczalność produktu w moim odczuciu jest dobra. Nie miałem większego problemu, aby poradzić sobie z tym zadaniem używając klasycznej metody (Shake, Shake). Postanowiłem jednocześnie przygotować dwie wersje tego samego produktu w dwóch różnych shakerach, aby móc najlepiej ocenić różnice w przygotowaniu odżywki na wodzie oraz mleku. Wysokość piany w obu przypadkach pamiętając o zachowaniu takich samych proporcji wypadła bardzo podobnie do siebie. Na 400 ml płynu oraz 2 miarkach odżywki wysokość piany to około 4-5 cm. Zniknięcie większości piany to około 6-8 minut na mleku, jak i wodzie. Smak odżywki na bazie wody z początku jest delikatnie mdły, gdzie z każdym kolejnym łykiem to odczucie się potęguje. Mi osobiście dość trudno było wypić całość shakera, natomiast jeśli chodzi o mleko jest znacznie dużo lepiej. Smak jest odczuwalnie lepszy, powiedziałbym nawet ze jest dobry, szczególnie gdy używamy zimnego mleka przypomina on w smaku trochę Shake'a z McDonalda.


Odżywka nadaje się również do amerykańskich pancakes, dietetycznych gofrów jak i innych dań. Sam przygotowałem jedną z opcji, w tym wypadku padło właśnie na pancakes z truskawkami. Smak bardzo dobry, gdzie odżywka sama w sobie jest praktycznie niewyczuwalna co dla mnie jest dużym plusem. Placki nie są mdlące i idealnie nadają się na śniadanie bądź kolacje.
Poczęstowałem swoją rodzinę odżywką i zdania wszystkich osób potwierdziły moje własne, gdzie właśnie każdy zdecydowanie stał po stronie odżywki na bazie mleka.
Dużym atutem produktu jest jego cena, gdyż nie jest ona wysoka przez co sądzę, że raczej każdy mógłby sobie pozwolić na niego bez większego problemu. Smak na mleku jest jak najbardziej w porządku przez co dałbym mocne 4, jeśli chodzi o rozpuszczalność daje 5, gdyż nie miałem z tym żadnego problemu, natomiast ocena piany u mnie to 2, ponieważ jest ona dość wysoka i trochę czasu potrzeba aby ją zredukować.

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak