12% ZNIŻKI*  KOD: MIKO12

Zmotywuj się do działania dzięki tym sposobom

Każdy z nas miał kiedyś moment, w którym nie chciało się mu iść na trening, czy w ogóle rozpocząć treningi na siłowni. Jesteśmy tylko ludźmi i takie sytuacje zdarzają się i będą się zdarzać w przyszłości. Dodatkowo obecna sytuacja, w której mamy ograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju siłowni, basenów, a także okres jesienno – zimowy nie napawa dodatkowo do podjęcia aktywności fizycznej. Jak jednak temu się przeciwstawić? O tym dowiesz się w niniejszym artykule.

Stawiaj sobie małe cele!

Nie oczekuj od razu, że Twoje rezultaty po tygodniu, czy dwóch będą spektakularne. Traktuj treningi jako pewien proces, który w dłuższym okresie czasu będzie na pewno przynosił korzyści w postaci lepszej sylwetki, ale i poprawy zdrowia. Idąc do przodu małymi krokami, zapewnisz sobie ciągłą motywację do kolejnych zmian i nie poddasz się tak szybko!

Nie przejmuj się porażkami 

zdarzają się one każdemu! Jeśli rozpocząłeś już treningi – nie przejmuj się tym, że coś idzie nie po Twojej myśli. Nie rezygnuj wtedy z treningów tylko przeanalizuj co źle poszło, wyeliminuj błędy, ucz się własnego ciała. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić po rozpoczęciu treningów to poddać się już na początku!

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

4fizjo - Hantelki neoprenowe 8-shape 0,5 kg - 2 sztuki
16,99 PLN
Zobacz Produkt
MEX PRO LIFT - Paski do martwego ciągu czerwone - 1 komplet
29,99 PLN
Zobacz Produkt
Formotiva Mata Treningowa bez kółek 180cm/60cm/5mm
54,99 PLN
Zobacz Produkt

Nie patrz na innych tylko na siebie!

To, że ktoś osiąga lepsze rezultaty od Twoich – nie może spowodować tego, że się poddasz i nie będziesz kontynuować swojej drogi o lepszą sylwetkę. Rób ciągle to samo, zmieniaj swoją sylwetkę i patrz przede wszystkim na swoje postępy! Niech one Cię napędzają do dalszych treningów i będą Twoją motywacją!

Wyznacz sobie datę rozpoczęcia treningów!

Bardzo ważna kwestia w rozpoczęciu treningów i ich utrzymaniu! Wyznacz sobie najbliższy możliwy termin kiedy zaczniesz trenować, pilnuj się swoich wytycznych i uparcie dąż do celu. Jest takie świetne powiedzenie, które tak wiele mówi: „Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”! Dlatego jeśli już zaczniesz regularnie trenować – nie rezygnuj od razu, gdyż możesz później tego żałować, a uwierz mi na słowo – jeśli się nie poddasz, będziesz później dumny z tego!

rodukty, które mogą Cię zainteresować:

Trec ClenBurexin - 180 kaps.
99,99 PLN
Zobacz Produkt
Trec Whey 100 - 2275g
259,99 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition STIM PAK - 220g
59,99 PLN
Zobacz Produkt

Zacznij treningi powoli – nie rzucaj się na głęboką wodę!

Pamiętaj, że jeśli zaczynasz dopiero treningi – nie możesz od razu rzucać się na głęboką wodę i wykonywać bardzo ciężkie treningi. Zacznij od 2-3 treningów w tygodniu z odpowiednią intensywnością, nie przemęczaj się, zwiększaj obciążenia z tygodnia na tydzień – uchroni Cię to przed niechcianą kontuzją i na pewno nie zniechęci Cię do dalszych treningów!

Utwórz ulubioną playlistę na trening!

Super motywacją do treningów jest stworzenie własnej playlisty z ulubioną muzyką, którą będziesz słuchać w trakcie treningu! Sam z własnego doświadczenia wiem, że niejednokrotnie kiedy nie chciało mi się trenować – wystarczyło, że puściłem ulubioną playlistę i od razu przybyło mi chęci do super treningu!

Motywacji do treningów jest naprawdę bardzo wiele, ale i tak na końcu najwięcej będzie zależeć tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie poddawaj się w dążeniu do upragnionego celu, trenuj, odżywiaj się zdrowo i ciesz się fajną sylwetką! Pamiętaj także, że jeśli się nie poddasz – satysfakcja będzie ogromna, więc nie ma na co czekać tylko RUSZAJ NA TRENING!

Zobacz także: Treningi w domu 

Michał Lebiest

Trener personalny

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition Fat No More - 120 kaps.

79,99 PLN
Zobacz produkt

Trec Redexx - 90 kaps.

59,99 PLN
Zobacz produkt

Formotiva Fat Hunter - 60 kaps.

39,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak