11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11
Megabol Biosterol - 30 kaps.
Megabol Biosterol - 30 kaps. Powiększ

Megabol Biosterol - 30 kaps.

Megabol Biosterol - 30 kaps.

14,99 PLN
36 porcji / 30 kaps.
1 porcja / 0,42 PLN
MarkaMegabol
FormaKapsułki
Opakowanie30 kaps.
14,99 PLN

11% NA WSZYSTKO* Z KODEM PPL11

Produkty ze zniżką nie podlegają rabatom

Produkt w magazynie

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Kupując ten produkt otrzymasz14 punktów lojalnościowych

Dostawa już od 8,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

30-dniowe prawo zwrotu

 

Opinie (4) o Megabol Biosterol - 30 kaps.

2018-10-14
Ocena

Połyka sie dobrze :P pobudzenie nie odczuwam bo biorę przedtreningówki ale cos tam daje

  2018-06-17
  Ocena

  Produkt zawiera (bodaj) adekwatną do ceny ilość substancji (saponin). Daje to delikatne pobudzenie, polepszenie regeneracji, więcej chęci na trening, czy seks. Na razie przetestowałem i działa podobnie do "tribulusów", ale pewnie będzie bardzo przydatne, gdy organizm przestanie produkować takie ilości teścia za kilkanaście lat.

   2016-11-25
   Ocena

   Rewelacja

   Jeżeli ktoś trzyma się regularnych treningów, to będzie zadowolony z działania.

   1 osoba uznała tą opinię za pomocną

    2016-06-14
    Ocena

    Biosterol

    Niby wspomaga przyrosty masy mięśniowej, a na mnie nie podziałało w ogóle.. porażka

    1 osoba uznała tą opinię za pomocną

     Opis Megabol Biosterol - 30 kaps.

     Opis

     • POBUDZA PRZYROST TKANKI ŁĄCZNEJ I MIĘŚNIOWEJ
     • WYSOKA ZAWARTOŚĆ SAPONIN STEROIDOWYCH
     • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ     Megabol Biosterol - jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, przeznaczonym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie zwiększające produkcję testosteronu oraz stymulację aktywności psychicznej, która umożliwia realizowanie wyczerpujących planów treningowych.

     Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu – sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla składników organicznych w tym spożywanych białek. Saponiny mają zdolność przyłączania się do cholesterolu, tworząc stosunkowo stabilne związki, aktywne farmakologicznie.

     Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu lub furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie mają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny.

     W zakresie właściwości anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny mają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki czemu, w obecności katalizatorów możliwe jest przekształcenie ich w hormony sterydowe lub parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją odpowiednie szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy aktywnych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej.

     Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najbardziej efektywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

     Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy równocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może zwiększyć ilość produkowanego testosteronu nawet o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron zapewnia efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli oraz stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zapewnia dodatkowe pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Zwiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu poprzez błony komórkowe do wnętrza komórek – glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.
     Preparaty roślinne zawierające saponiny.
     Do najbardziej popularnych roślin dostarczających saponin steroidowych należał buzdyganek ziemny (Tribulus Terrestris). Od początku lat 70-tych rośliny tej używano do produkcji preparatów stymulujących metabolizm, a także drugo- i trzeciorzędowe cechy płciowe w tym popęd seksualny.

     Rozwój fitochemii pozwolił coraz bliżej poznawać funkcje poszczególnych frakcji sterolowych, obecnie przy użyciu precyzyjnych metod ekstraktacji tworzone są suplementy zawierające te frakcje, które najbardziej odpowiadają potrzebom danej grupy docelowej. Współczesna suplementacja ewoluuje od ekstraktów opartych na jednej roślinie, której działanie znane jest z tradycji zielarstwa, do precyzyjnie dobranych związków i mieszanin ukierunkowanych na konkretne oddziaływanie fizjologiczne.

     Megabol Biosterol® należy do nowoczesnej grupy produktów. Prace nad składem i możliwościami preparatu podjęto w 2004 roku. Biosterol® zawiera ekstrakty z 6 roślin, otrzymane w niezależnych procesach technologicznych. Potencjał anaboliczny środka jest większy niż w tradycyjnym ekstrakcie z buzdyganka ziemnego (Tribulus).

     Zalecane spożycie:

     • Dzień Treningowy:
      1 kaps. raz dziennie do posiłku.
     • Dzień Nietreningowy:
      1 kaps. raz dziennie do posiłku.

     UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
     Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

     Uwagi

     Suplement diety.
     Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
     Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
     Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
     Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
     Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

     Tabela składu

     Tabela składu

     Megabol Biosterol - 30 kaps.
     Porcja: 1 kaps.
     Ilość porcji w opakowaniu:30
     Opakowanie:30 kaps.
     Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 kaps. % RWS* Na 2 kaps. % RWS*
     Saponiny steroidowe 200 mg - 400 mg -
     Fitosterole 66 mg - 132 mg -
     Alkaloidy steroidowe 0.25 mg - 0.5 mg -

     Składniki: Ekstrakty [czarnuszki (Nigellae fluidum), papryki czerwonej (Capsici fluidum), kozieradki (Trigonellae fluidum), muszkatołowca (Myristicae liquidum), lukrecji (Glycyrrhizae siccum), karczocha (Cynarae fluidum)], nośnik (olej roślinny), otoczka kapsułki (żelatyna wieprzowa), substancja konserwująca (kwas benzoesowy).

     *% Referencyjna Wartość Spożycia

     Często kupowane razem

     • 14,99 PLN
     • 26,99 PLN
     • 14,99 PLN

     Suma zestawu

     56,97 PLN


     Szybki kontakt:

     Infolinia

     (32) 308 00 02
     Porównaj produkty
     0
     Usuń z porównania
     Ukryj
     Wyczyść
     Dlaczego warto nam zaufać?
     l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
     Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
     Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
     Obserwuj nas na Instagramie #bodypak