12% ZNIŻKI OD 150ZŁ  KOD: SALE12

Reklamacje i zwroty

Ogólne warunki składania reklamacji

30-DNIOWE PRAWO ZWROTU:

Wypełnij formularz zwrotu jak w linku i prześlij wraz z towarem do Nas na adres:

Trec Nutrition Sp. z o.o.

Ul. Szkolna 29

95-054 Ksawerów

REKLAMACJA:

W przypadku złożenia reklamacji w formie e-mail, należy wysłać zeskanowany, wypełniony poprawnie formularz reklamacji wraz z dokumentacją fotograficzną oraz protokołem szkody spisanym w obecności Podmiotu Doręczającego przesyłkę na adres: reklamacje@bodypak.pl


1. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru.

2. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia oraz poinformowania Kupującego o wyniku rozpatrzenia reklamacji.

3. W przypadku uznania reklamacji, zlecimy kuriera po odbiór uszkodzonego produktu. Towar zostanie odebrany od Państwa, uzgadniając wymianę na nowy bądź zwrot należności.

4. Nie uznaje się reklamacji związanej ze spożyciem towarów, których efekt i oddziaływanie na Klienta nie spełniło jego indywidualnych oczekiwań.

5. Zgodnie z obowiązującym powszechnie prawem, klientowi przysługuje w pierwszej kolejności prawo do wymiany towaru objętego wadą na towar wolny od wad, w przypadku braku możliwości spełnienia tego żądania przez Sprzedającego, klient może żądać zwrotu pieniędzy.

Formularz reklamacji / zwrotu

6. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej https://www.bodypak.pl/pl/module/bpcomplaints/form. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


UWAGA! Do szybkiego rozpatrzenia reklamacji lub zwrotu niezbędne jest poprawne wypełnienie formularza. W innym przypadku zarejestrowanie paczki może być opóźnione.

PAMIĘTAJ! Napisz na paczce numer formularza reklamacji lub zwrotu.
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść