WYBIERZ RABAT: 30zł, 60zł lub 90zł KOD: PROGRES

Reklamacje i zwroty

Ogólne warunki składania reklamacji

30-DNIOWE PRAWO ZWROTU:

Każdy pełnowartościowy, nieużywany produkt masz prawo zwrócić do 30 dni.

Wypełnij formularz zwrotu jak w linku i prześlij wraz z towarem do Nas na adres:

Bodypak Sp. z o.o.

Ul.Partyzantów 11D

32-500 Chrzanów

REKLAMACJA:

W przypadku złożenia reklamacji w formie e-mail, należy wysłać zeskanowany, wypełniony poprawnie formularz reklamacji wraz z dokumentacją fotograficzną oraz protokołem szkody spisanym w obecności Podmiotu Doręczającego przesyłkę na adres: reklamacje@bodypak.pl


1. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru.

2. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia oraz poinformowania Kupującego o wyniku rozpatrzenia reklamacji.

3. W przypadku uznania reklamacji, zlecimy kuriera po odbiór uszkodzonego produktu. Towar zostanie odebrany od Państwa, uzgadniając wymianę na nowy bądź zwrot należności.

4. Nie uznaje się reklamacji związanej ze spożyciem towarów, których efekt i oddziaływanie na Klienta nie spełniło jego indywidualnych oczekiwań.

5. Zgodnie z obowiązującym powszechnie prawem, klientowi przysługuje w pierwszej kolejności prawo do wymiany towaru objętego wadą na towar wolny od wad, w przypadku braku możliwości spełnienia tego żądania przez Sprzedającego, klient może żądać zwrotu pieniędzy.

Formularz reklamacji / zwrotu


Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść