Bezpieczne płatności

Przelew bankowy

Samodzielnie dokonaj wpłaty za pomocą swojego banku. Paczka zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Możesz również wydrukować dane do przelewu i zapłacić w oddziale banku lub na poczcie.

Dane do przelewu:

Wpłaty w walucie PLN:
48 1050 1360 1000 0090 8008 1525

Wpłaty w walucie EUR i GBP:
PL 07 1050 1360 1000 0090 3094 9920

BODYPAK Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 11D
32-500 Chrzanów

ING Bank Śląski
Kod SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz nazwisko

Transferuj.pl lub PayU

Bezpieczna i najszybsza wpłata za pomocą Twojego konta internetowego, dzięki której otrzymamy informacje o Twoim przelewie do 15 min! Pełna integracja z 20 bankami w Polsce oraz możliwość zapłaty kartą kredytową. Gwarancja realizacji szybkiej wysyłki.

Zobacz instrukcję jak zapłacić za pomocą Transferuj.pl

Zobacz instrukcję jak zapłacić za pomocą PayU

Karta kredytowa lub płatnicza

Zapłać bezpiecznie kartą kredytową lub debetową kartą płatniczą VISA lub MASTERCARD. Twoja płatność zostanie zaksięgowana do 15 minut, co gwarantuje szybką realizację zamówienia. Płatność kartą jest realizowana przez system PayU.

PayPal

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Dowiedz się więcej o usłudze PayPal

Zapłata przy odbiorze

Zapłać przy odbiorze paczki od kuriera lub przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym BODYPAK.