OSZCZĘDZAJ -15% KOD: SAVE15

Omega 3-6-9, olej rybi

Filtry Omega 3-6-9, olej rybi

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 42 produktów
Produktów
na stronie:
40
80

Omega 3-6-9, olej rybi

Prawidłowo zbilansowana dieta jest podstawą zarówno szeroko rozumianego zdrowia, jak i osiąganych wyników w postaci przyrostu masy mięśniowej oraz sprawnej jej regeneracji po ciężkiej sesji treningowej. Jednym z ważniejszych elementów codziennego jadłospisu powinny być tzw. „zdrowe kwasy tłuszczowe”, które określane są mianem NNKT. Generalnie chodzi o prawidłową podaż tłuszczów z grupy omega 3, 6 oraz 9.

Prozdrowotne właściwości kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 są powszechnie znane i doceniane. Pełnią one ważne funkcje w organizmie człowieka i muszą być dostarczane z zewnątrz wraz z dietą lub przy pomocy odpowiedniej suplementacji. Mają one wpływ między innymi na prawidłowy przebieg metabolizmu, układ krwionośny oraz pracę serca, funkcjonowanie układu nerwowego (w tym także mózgu). Niestety organizm nie jest w stanie ich samemu syntetyzować. Paradoksalnie o ile z odpowiednią podażą kwasów z grupy omega 6 i 9 nie ma zwykle większych problemów, to z odpowiednią ilością omega 3 już takie się pojawiają.

Preparaty znajdujące się w tej kategorii charakteryzują się wysoką jakością oraz znakomitą przyswajalnością. Będziesz mógł wybierać spośród wielu propozycji rodzimych marek, jak i marek pochodzących z różnych regionów świata.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść