12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Oczyszczanie organizmu

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 13 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Oczyszczanie organizmu

Produktów
na stronie:
40

Oczyszczanie organizmu

Prowadzisz złożoną dietę, suplementujesz się celem wzmocnienia organizmu i osiąganych przez niego wyników sportowych? Wszystko super, tak trzymaj. Jest jednak jedna kwestia, o której często się zapomina, a mianowicie odpowiednia detoksykacja organizmu. Oznacza to sprawne usuwanie z niego toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii.

Paradoksalnie nawet styl życia powszechnie uznawany za zdrowy może w dużym stopniu obciążyć wątrobę, która jest właśnie centrum detoksykacyjnym organizmu. Zadaniem preparatów znajdujących się w tej kategorii jest wsparcie jej stanu, nawet regeneracji, ale najważniejszą kwestią pozostaje stymulacja procesu detoksykacji. Toksyny mogą wpływać bardzo szkodliwie na organizm, a ich zwiększona obecność może nawet zaburzyć sprawność jego funkcjonowania.

Niestety nie jesteśmy w stanie ich całkowicie uniknąć, bowiem środowisko w jakim żyjemy jest nimi przepełnione. Znajdują się one dosłownie wszędzie (w mniejszym lub większym stopniu), w tym: w wodzie, glebie, powietrzu, a nawet w codziennie spożywanej żywności.

Zdecydowana większość preparatów znajdujących się w tej kategorii charakteryzuje się naturalnym pochodzeniem i mogą być stosowane przez wszystkich – niezależnie od wieku i płci. Warto jednak zapoznać się z konkretnym produktem, jego cechami i spektrum aktywności.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak