INWENTARYZACJA 01-02.12

Suplementy na stres, kortyzol

 

Popularne produkty

Suplementy na stres, kortyzol

Produktów
na stronie:
40

Suplementy na stres, kortyzol

Współczesny świat pełen jest stresu, trudnych i nieprzyjemnych sytuacji, które z pewnością nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Wszystko to przekłada się na podniesienie stężenia kortyzolu w organizmie. Nazywany jest on inaczej „hormonem stresu”. Jego aktywność jest w pewnych sytuacjach pożądana. Jeżeli jednak nie jest to krótkotrwała sytuacja, to jego działanie może przynieść wiele szkód w organizmie, w tym ograniczyć zdolność do samoobrony (spowodować spadek skuteczności układu odpornościowego).

Nadmiar kortyzolu powoduje rozpad tkanek, w tym mięśni – można nawet stwierdzić, że „organizm zaczyna się sam zjadać od środka”. Oczywiście jest to skrajnie niekorzystny obrót sprawy. Celem ograniczenia szkód oraz wsparcia organizmu w adaptacji do panujących warunków w jakich musi funkcjonować, sięgnij po znajdujące się w tej kategorii preparaty. Oparte są one zwykle o naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Pomogą Ci w ograniczeniu negatywnych skutków stresu, ułatwią zasypianie i znacznie poprawią regenerację nocną. Będzie to miało olbrzymi wpływ na twoje samopoczucie każdego ranka.

Preparaty te najczęściej występują w postaci tabletek lub kapsułek gwarantujących najwyższy komfort suplementacji. Sięgnij po propozycje najlepszych marek krajowych lub zagranicznych!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak