Opis BODYPAK Ręcznik Granatowy 50x90cm

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI 100% BAWEŁNA
  • NIEZWYKLE MIĘKKI I PRZYJEMNY W DOTYKU
  • BARDZO CHŁONNY O OPTYMALNYM ROZMIARZE 50x100cm
  • ZWIĘKSZA KOMFORT I HIGIENĘ KORZYSTANIA ZE SPRZĘTÓW W SIŁOWNI
  • ORYGINALNA KOLORYSTYKA, HAFTOWANY LOGOTYP PRODUCENTA

Wysokiej jakości ręcznik treningowy o tak dobranych wymiarach by zapewnić maksymalny komfort użytkowy! Wykonany został z najwyższej jakości materiału, który gwarantuje chłonność oraz trwałość. Jest także wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku. Granatowa kolorystyka zdecydowanie może się podobać. Biały logotyp producenta został wyhaftowany na całej długości ręcznika.

Oryginalny ręcznik stworzony z myślą o najbardziej wymagających sportowcach, których treningi to nie przelewki! Intensywność wykonywanych ćwiczeń ma przełożenie na ilość zalewającego nas potu – co nie należy do zbyt komfortowej sytuacji. Jeżeli poszukujesz ręcznika, którego rozmiar nie jest przesadnie duży, a chłonność stoi na bardzo wysokim poziomie – sięgnij właśnie po niego! Wykonany został z dbałością o każdy szczegół ze 100% bawełny.

BODYPAK – JAKOŚĆ, KTÓRĄ POLECAJĄ NAJLEPSI!

Ręcznik z powodzeniem może być wykorzystywany także w upalne dni – poza siłownią. Doskonałe właściwości chłonące ręcznika pozwolą Wam zachować komfort treningu oraz poprawią higienę w siłowni. Uzyskaliśmy te doskonałe właściwości dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz dbałości o każdy detal wykonania.

Wymiary ręcznika to 50x90cm. Jest to idealny wymiar dla większości sprzętów treningowych, które wymagają leżenia lub opierania się. Ręcznik nie zsuwa się! Możesz również okręcić ręcznikiem gryf sztangi, jeśli czujesz dyskomfort np. podczas klasycznych przysiadów ze sztangą. Sztanga wówczas nie będzie się zsuwać ani zbyt mocno uciskać.

ORYGINALNY RĘCZNIK BODYPAK – WYSOKA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE!

BODYPAK Ręcznik Granatowy 50x90cm

Ref: BOD/338
19,99 pln

Najnowsze artykuły

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW
BODYPAK Ręcznik Granatowy 50x90cm
BODYPAK Ręcznik Granatowy 50x90cm
19,99 pln