• Obecnie brak na stanie

Opis 6PAK Nutrition Wałek do masażu - Massage Roller M1 43 cm 02 - Różowy

Wałek do masażu jest świetnym akcesorium nie tylko do rozmasowania zmęczonych treningiem mięśni. Bardzo dobrze sprawdza się także w pobudzaniu mięśni przed wysiłkiem fizycznym. Dzięki temu trening nie będzie sprawiał większych nieprzyjemności i szybciej będzie można cieszyć się z efektów ciężkiej pracy w budowaniu wysportowanej sylwetki.


Regularne stosowanie wałka do masażu pomoże złagodzić potreningowy ból mięśni. Pomoże także zwiększyć zakres ruchów, poprawiając elastyczność mięśni.


Wałek do masażu jest pokryty wypustkami, dzięki czemu zapewnia odpowiednie ugniatanie mięśni. Na obu końcach znajdują się uchwyty, które dają duży komfort użytkowania. Wałek jest wodoodporny, więc można go umyć po każdym użyciu.

Długość: 43 cm
Roller jest koloru różowego.

6PAK Nutrition Wałek do masażu - Massage Roller M1 43 cm 02 - Różowy

Ref: MASS ROLLER M1 02
19,99 pln

Obecnie brak na stanie.

Włączenie powiadomienia w tym miejscu nie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie newsletterów lub innych reklam drogą mailową. Jest to zgoda jedynie na wysłanie informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Masz ustawione powiadomienie o obecności produktu. Kiedy produkt pojawi się w naszym magazynie zostaniesz powiadomiony na podany email.

Sprawdź zamienniki
promotion code

Zamów 10% TANIEJ* z kodem: APRIL10

*dotyczy zakupów powyżej 150 pln

Szybki kontakt

Infolinia

(32) 308 00 02

Porady na e-mail
porady@bodypak.pl

533 369 898

Szybki kontakt

Wypełnij formularz

Najnowsze artykuły

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW