O nas

BODYPAKTrec Nutrition Spółka z o.o.
ul. Śmidowicza 48,
81-127 Gdynia,

NIP: 9581602454,
KRS 0000315748, Sąd Rejonowy dla 

Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy


tel. : +48 (32) 308 00 02
e-mail: info@bodypak.pl

BODYPAK to solidna marka, która powstała z ambicji i ciężkiej pracy. Założycielem firmy jest Tomasz Kopeć, który od wielu lat działa w branży suplementów diety i odżywek dla sportowców. Jego wiedza, umiejętności i zaangażowanie dały początek założonemu w 2006 r. sklepowi internetowemu BODYPAK.PL, który obecnie Państwo przeglądają. Chcąc dopasować się do potrzeb naszych klientów i wciąż zmieniających się trendów w e-commerce sklep przeszedł wiele poprawek, ale nie po to, żeby gonić za konkurencją, tylko by wyznaczać standardy jakości najbardziej funkcjonalnego sklepu internetowego.

Wraz z rozwojem naszej działalności, w firmie pojawiały się nowe osoby, które dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji wniosły wiele do jej rozwoju. Stworzyliśmy dział graficzny, który wciąż zaskakuje swoimi pomysłami i kreatywnością. W dziale sprzedaży detalicznej opracowujemy dla Państwa najlepsze promocje i dbamy o dostępność Państwa ulubionych produktów. Dział IT na bieżąco rozbudowuje infrastrukturę sklepu i wprowadza nowe, niesamowite narzędzia pomocne w wyborze produktów. Również w tym celu, w 2017 r. utworzyliśmy portal contentowy, o nazwie PORADNIK BODYPAK, w której publikujemy artykuły i filmy. Tematyka zamieszczanych tam treści jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie – od porad treningowych i dietetycznych, przez dzienniki naszych ambasadorów, recenzje suplementów, aż po przepisy na fit-desery.

Niezwykle nas cieszy, że wokół naszej działalności powstała bardzo duża grupa zmotywowanych osób, które wspierają i pokazują, że nasza praca ma sens. Ta grupa to BODYPAKA, która funkcjonuje nie tylko jako grupa dyskusyjna na Facebooku, ale również jako szersze grono naszych fanów, którzy z dumą noszą koszulki z naszym logiem, czynnie udzielają się w social media i doceniają wszystko, co dla nich robimy.

Jako BODYPAK, jesteśmy znani z ciągłego rozwoju. Z początku naszej działalności prowadziliśmy głównie sprzedaż suplementów diety i odżywek. Wraz z rozwojem potrzeb naszych klientów wprowadziliśmy także do oferty liczne akcesoria i gadżety, odzież sportową, zdrową żywność i superfoods oraz posiłki funkcjonalne. Na chwilę obecną możemy Państwu zaoferować ponad 8 tys. produktów. Od 2012 r. prowadzimy jedną z największych w Polsce hurtowni odżywek. Portfolio naszych klientów obejmuje obecnie nie tylko kontrahentów z Polski czy Europy, ale również z bardziej odległych krajów. Takie zmiany nie byłyby możliwe, gdyby nie posiadanie jednego z największych magazynów w branży, a także wprowadzenie innowacyjnego systemu logistyczno-magazynowego. Dzięki zastosowaniu kolektorów podczas kompletowania zamówień udało nam się wyeliminować ewentualne błędy podczas kompletowania nawet największych zamówień. Sprawna praca magazynu umożliwia nam wysyłanie paczek nawet do 24 godzin po opłacaniu zamówienia.

Naszą ambicją jest Państwa zadowolenie z zakupów w naszych sklepach! Chcemy się wciąż rozwijać, by wyznaczać standardy sprzedaży suplementów diety i odżywek.