O nas

BODYPAKBODYPAK Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 11D
32-500 Chrzanów

NIP: 6282269471
KRS 0000667930, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego 500 000,00 zł


tel. : +48 (32) 308 00 02
e-mail: info@bodypak.pl

Firma

Jesteśmy grupą działającą od 2005r w branży związanej z ogólnie pojętym "zdrowym trybem życia" oraz działalnością na rzecz sportów o charkterze siłowym i wydolnościowym, tam gdzie liczą się: siła, motywacja oraz zmyślna harmonia sylwetki ludzkiego ciała.

Motto: "Kalos Kagathos" - piękno ciała i umysłu, to wyznacznik naszych codziennych idei, a zarazem dekalog współczesnego sportowca. Dlatego też ciężką pracę nad rozwojem fizycznym opieramy na niezbędnych podstawach - wiedzy i własnym rozwoju.

Dla nasz liczy się rezultat jaki osiągasz stosując odżywki i suplementy kupione w sklepie www.bodypak.pl!

Historia

Nasz pomysł na sprzedaż odżywek nie zaczął się wbrew pozorom od założenia sklepu internetowego www.bodypak.pl. W 2005 roku właściciel firmy, Tomasz Kopeć rozpoczął współprace z firmą Fitness Authority. Prowadzenie forum animalpak.pl pod nickeim Animal-Med, opracowanie katalogów, opisów produktów czy finalnie redagowanie i pisanie artykułów do pierwszych 6-ciu magazynów branżowych "Fitness Authority", dało podwaliny do stworzenia profesjonalnego serwisu internetowego zajmującego się sprzedażą suplementów diety oraz odżywek w 2006r.

Naszym celem finalnie był rezultat klienta, a mogliśmy tego dopiąć biorąc pod uwagę nasze doświadczenie (Instruktor kulturystyki i fitness) oraz studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisław Czecha w Krakowie, na kierunku rehabilitacja medyczna. Od samego początku trwania studiów Tomek interesował się biochemią, anatomią oraz fizjologią natomiast one same pozwoliły mu stać się ekspertem w tej dziedzinie. Łącząc tą wiedzę z zamiłowaniem do kulturystyki postanowił stworzyć własny brand pod nazwą BODYPAK.

Owocem tego pomysłu stał się jeden z najbardziej profesjonalnych sklepów inetrnetowych istniejący w Internecie od 2006r. Początkowo mieliśmy niedużą ofertę jednak z biegiem czasu zainteresowanie serwisem w Internecie rosło, dlatego w chwili obecnej mamy ponad 70 marek w ofercie, każdy ma szansę u nas znaleźć odpowiedni produkt. BODYPAK.PL zaczął się rozwijać, dlatego też potrzebny był personel. Pierwszym stałym pracownikiem został Kamil, mistrz Polski w armwrestlingu, który wniósł do firmy sporo przydatnej wiedzy z dziedziny siłowania się na rękę. Następnie dołączyła Karolina, studentka dietetyki, która zajmuje się między innymi logistyką sporej ilości zamówień (jej drugi fakultet to logistyka), chodź jej głównym zajęciem jest pomoc kobietom w odpowiednim doborze suplementacji. Oczywiście są tez pracownicy realizujący Wasze zamówienia na magazynie, bez których firma nie mogłaby działać sprawnie i szybko. Przyszła też kolej na informatyka, Radek dba o prawidłowe funkcjonowanie każdego z naszych serwisów: sklepu, infrastuktury IT, fan page'ów.

Od 2006r mieliśmy już 3 wersje sklepu internetowego, dostosowując go do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie ciągłego rozwoju i zapewne nie zejdziemy z tej scieżki obranej na samym początku. Obecna wersja sklepu www.bodypak.pl, nie jest już upgradem, jest zupełnie nowym serwisem jaki wyznacza standardy na rynku sprzedaży suplementów.

Mamy nadzieję, iż spełniamy Państwa oczekiwania w 100%!

Certyfikaty i autoryzacje

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm:
Olimp Labs, Trec Nutrition, FitMax, importera Fitness Authority, Multipower, Swanson

Grupa BODYPAK.PL