Białka -15% Kod: BIALKO15

Bezpieczne płatności


Przelew bankowy

Samodzielnie dokonaj wpłaty za pomocą swojego banku. Paczka zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Możesz również wydrukować dane do przelewu i zapłacić w oddziale banku lub na poczcie.

Dane do przelewu:

Wpłaty w walucie PLN:
13 1140 1010 0000 2997 6400 1005

Wpłaty w walucie EUR:
PL 94 1140 1010 0000 2997 6400 1002

Wpłaty w walucie GBP:
PL 29 1140 1010 0000 2997 6400 1008

Bodypak Spółka z o.o.
ul. Rumuńska 1
91-336 Łódź

mBank S.A.
Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz nazwisko


imoje, Transferuj.pl lub PayU

Bezpieczna i najszybsza wpłata for-net za pomocą Twojego konta internetowego, dzięki której otrzymamy informacje o Twoim przelewie do 15 min! Pełna integracja z 20 bankami w Polsce oraz możliwość zapłaty kartą kredytową. Gwarancja realizacji szybkiej wysyłki.

Zobacz instrukcję jak zapłacić za pomocą Transferuj.pl

Zobacz instrukcję jak zapłacić za pomocą PayU


Karta kredytowa lub płatnicza

Zapłać bezpiecznie kartą kredytową lub debetową kartą płatniczą VISA lub MASTERCARD. Twoja płatność zostanie zaksięgowana do 15 minut, co gwarantuje szybką realizację zamówienia. Płatność kartą jest realizowana przez system PayU.


Zakupy na raty - Alior Raty

Dzięki wprowadzonej usłudze Alior Raty, możesz w prosty sposób rozłożyć płatność za zakupy na raty. Proces składania wniosku o pożyczkę został maksymalnie uproszczony, a zawarcie umowy odbywa się w całości on-line, bez wizyty kuriera z umową i bez konieczności odwiedzenia oddziału Alior. Klient składa wniosek, otrzymuje ofertę i akceptuje ją siedząc wygodnie przed ekranem swojego komputera.

W celu skorzystania z oferty płatności ratalnych Alior Raty należy wybrać opcję płatności internetowych Transferuj.pl a potem metodę płatności „Alior Raty” dostępną w formularzu. Wówczas następuje przekierowanie do wniosku o pożyczkę ratalną. Po wypełnieniu wniosku klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją o rezultacie wstępnej weryfikacji oraz w przypadku odpowiedzi pozytywnej – wiadomość email z opisem kolejnych kroków. Proces od momentu złożenia wniosku do przyznania pożyczki jest niezwykle szybki – pożyczka może trafić na konto sklepu nawet w dniu złożenia wniosku, niezależnie od tego czy pożyczkobiorca jest klientem Alior Banku.

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 zł, a maksymalna 20 000 zł. Okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.


PayPal

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Dowiedz się więcej o usłudze PayPal


Zapłata przy odbiorze

Zapłać przy odbiorze paczki od kuriera lub przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym BODYPAK.


Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść