11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11
Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.
Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps. Powiększ

Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.

Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.

24,99 PLN
30 porcji / 30 kaps.
1 porcja / 0,83 PLN
MarkaOlimp
FormaKapsułki
Opakowanie30 kaps.
24,99 PLN

11% NA WSZYSTKO* Z KODEM PPL11

Produkty ze zniżką nie podlegają rabatom

Produkt w magazynie

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Kupując ten produkt otrzymasz24 punktów lojalnościowych

Dostawa już od 8,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

30-dniowe prawo zwrotu

 

Inne gramatury:

120 porcji / 120 kaps.
1 porcja / 0,58 PLN
69,99 PLN

Opinie (4) o Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.

2017-05-14
Ocena

genialny spalacz! na pewno jeszcze do niego wrócę :)

  2017-04-25
  Ocena

  bardzo dobry spalacz, efekty widać już po kilku dniach. korzystanie działa, głównie rzy cardio. z pewnością po wykończeniu moich zapasów, wróce do tego spalacza.

   2017-01-23
   Ocena

   Olimp Thermo Speed Extreme

   Dorby produkt w bardzo dobrej cenie. Dodatek do cardio rewelacja/.

    2016-02-19
    Ocena

    Spalacz tłuszczu

    Wykupiłem jeden blistr na próbę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego działaniem - już zakupione duże opakowanie i robimy forme na lato!!

    2 osoby uznały tą opinię za pomocną

     Opis Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.

     Opis

     • UMOŻLIWIA SZYBKIE SPALENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ
     • DODAJE ENERGII
     • DZIAŁA ANTYKATABOLICZNIE
     • KOMPLEKSOWY MECHANIZM DZIAŁANIA

     Olimp Thermo Speed Xtreme - to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja najaktywniejszych termogeników pokarmowych - tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych. Przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi jako środek wspomagający pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej oraz wszystkim chcącym pozbyć się Trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej.

     FAKTY:
     Podczas treningu sportowego, organizm intensyfikuje procesy spalania składników energetycznych dla pozyskania energii do generowania impulsu siłowego włókien mięśniowych. Spalanie to jest niezwykle wydajne, gdyż 70% procent uwalnianej w jego efekcie energii to energia użyteczna - wykorzystywana do napędzania procesów życiowych - a jedynie 30% to energia cieplna (termiczna) – emitowana poza organizm. Pomimo wysokiej wydajności spalania, podczas treningu i tak dochodzi do wzrostu ciepłoty ciała, z uwagi na ogólne wzmożenie przemian energetycznych. W przypadku wyziębienia lub infekcji, organizm zmuszony jest wytwarzać więcej energii termicznej, albo dla utrzymania stałej ciepłoty ciała, albo dla jej podwyższenia, gdyż wyższa temperatura środowiska wewnętrznego organizmu osłabia mikroorganizmy chorobotwórcze, a jednocześnie wzmacnia komórki odpornościowe. Wtedy organizm zmusza mięśnie do pracy bez udziału woli (dreszcze), a jednocześnie zmienia proporcje, pomiędzy produkcją energii termicznej i użytecznej. W niektórych tkankach produkcja energii użytecznej może spaść nawet poniżej 10-ciu procent, natomiast cieplnej wzrosnąć do ponad 90-ciu. Ponieważ, pomimo takich zmian proporcji, organizm nadal potrzebuje tyle samo energii użytecznej, musi spalić znacznie więcej składników energetycznych.
     Mechanizm ten, nazywany teromogenezą, kontrolowany jest przez wiele substancji aktywnych biologicznie, najczęściej o charakterze hormonów. Substancje aktywujące termogenezę aktywują również rozpad tłuszczu zapasowego (lipolizę), gdyż bogatoenergetyczny tłuszcz jest podstawowym paliwem dla termogenezy. Jednocześnie, najczęściej hamują też katabolizm białek, względnie stymulują nawet jego syntezę, bo to ochrania białka mięśniowe przed zużyciem na cele energetyczne w procesie termogenezy. Większość substancji, kontrolujących termogenezę i lipolizę, działa poprzez wspólny przekaźnik wewnątrzkomórkowy – cAMP. Wysoki poziom cAMP oznacza wzmożoną termogenezę, lipolizę i anabolizm oraz osłabiony katabolizm. Łatwo zauważyć, że stymulatory cAMP mogą być znakomitymi środkami wspomagania wysiłku dla wielu dyscyplin sportowych, gdyż ułatwiają jednocześnie redukcję tłuszczu zapasowego i rozwój masy mięśniowej. Głównym stymulatorem termogenezy jest adrenalina, która może oddziaływać na ten proces zarówno bezpośrednio, jak też poprzez podnoszenie poziomu cAMP. Hormonu tego nie da się jednak zastosować we wspomaganiu wysiłku, gdyż jest on zarówno niebezpieczny dla zdrowia, jak też błyskawicznie dezaktywowany i eliminowany. Dla tego też, jedna z nowoczesnych technik wspomagania wysiłku sportowego skupia się na stosowaniu kompozycji naturalnych substancji pochodzenia roślinnego, wzmacniających wzajemnie efekty swojego działania, podnoszących poziom cAMP we wnętrzu komórek.
     Preparaty oparte o podobne kompozycje nazywane są termogenikami.

     Naturalne substancje roślinne o aktywności termogenicznej, lipolitycznej, anabolicznej i antykatabolicznej, wzmacniające wzajemnie efekty swojego działania to:

     Synefryna, występująca w skórce gorzkiej pomarańczy, która przypomina budową chemiczną adrenalinę i działa sposób do niej podobny;

     Katechina EGCG, występująca w liściach herbaty, która hamuje dezaktywację i eliminację adrenaliny, więc wzmacnia i wydłuża termogeniczną, lipolityczną, anaboliczną i antykataboliczną aktywność, zarówno wewnątrzustrojowej adrenaliny, jak też podanego z zewnątrz jej analogu – synefryny;

     Kofeina, występująca w ekstraktach liści herbaty oraz guarany, która dezaktywuje obniżającą poziom cAMP adenozynę oraz hamuje rozpad cAMP w wnętrzu komórek, przez co wzmacnia i wydłuża jego aktywność termogeniczną, lipolityczną, anaboliczną i antykataboliczną;

     Piperyna( Bioperine ®), występująca w ekstrakcie pieprzu czarnego, która wpływa na wzrost poziomu cAMP prawdopodobnie w ten sposób, że hamuje aktywność acetylocholiny i kwasu nikotynowego, obniżających poziom cAMP we wnętrzu komórek. Dodatkowo, stymuluje również bezpośrednio receptory termiczne, co prowadzi do uruchomienia procesów termoregulacyjnych i wzmożonej emisji energii cieplnej poza organizm - a w konsekwencji – intensywniejszego spalania i większego zużycia tłuszczów zapasowych.

     Wysoka forma, to maksimum mięśni i minimum tłuszczu:
     Zależy ona od tempa, w jakim eliminowany jest tłuszcz zapasowy i gromadzone białka mięśniowe. Badania naukowe udowodniły, że najważniejszym regulatorem komórkowym eliminacji tłuszczu i gromadzenia białek jest substancja, nazywana skrótowo cAMP. Ona intensyfikuje w komórkach tłuszczowych rozpad tłuszczu i jego eksport do komórek mięśniowych. W komórkach mięśniowych natomiast – spalanie tłuszczu z wyzwoleniem energii użytecznej i termicznej oraz gromadzenie białek. cAMP byłby najlepszym suplementem kulturystycznym, gdyby nie fakt, że jest błyskawicznie rozkładany i nie przenika przez bariery biologiczne, więc nie można go uzupełniać, spożywając np. kapsułki. Z tego powodu od lat prowadzone są badania, zmierzające do zidentyfikowania substancji, zwiększających poziom cAMP we wnętrzu komórek.
     Badania te udowodniły, że właśnie w ten sposób synergistycznie działają wszystkie składniki najmocniejszego termogennego spalacza tłuszczu jakim jest THERMO SPEED EXTREME.


     Wszystkie aktywne substancje THERMO SPEED EXTREME potęgują wzajemnie efekty swojego działania:

     • W sposób maksymalny intensyfikują spalanie tłuszczu z emisją energii termicznej
     • Sprzyjają szybkiej eliminacji tkanki tłuszczowej i rozwojowi suchej wyrzeźbionej masy mięśniowej
     • Wyraźnie zwiększają metabolizm organizmu ograniczając apetyt

     *Zdjęcie produktu jest poglądowe i odnosi się do ceny zakupu jednej sztuki (jednego blistra).

     Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

     Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie, popijając dużą ilością wody – po śniadaniu i obiedzie.

     UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
     Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

     Uwagi

     Suplement diety.
     Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
     Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
     Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
     Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
     Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

     Tabela składu

     Tabela składu

     Olimp Thermo Speed Extreme - 30 kaps.
     Porcja: 1 kaps.
     Ilość porcji w opakowaniu:30
     Opakowanie:30 kaps.
     Masa netto :36.60 g
     Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 kaps. % RWS* Na 2 kaps. % RWS*
     Ekstrakt zielonej herbaty 250 mg - 500 mg -
     w tym EGCG (55%) 137.5 mg - 275 mg -
     Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus Aurantium L.) 167 mg - 334 mg -
     w tym synefryna 10 mg - 20 mg -
     Ekstrakt guarany (Paullinia cupana Kunth.) 40 mg - 80 mg -
     w tym kofeina (50%) 20 mg - 40 mg -
     Kofeina bezwodna 80 mg - 160 mg -
     Ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) 2.5 mg - 5 mg -
     w tym piperyna (95%) 2.4 mg - 4,8 mg -
     Tyrozyna 500 mg - 1000 mg -
     Składniki: 41% L-tyrozyna, 20,5% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze), 13,7% ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L., 6% synefryny), 6,6% kofeina bezwodna, 3,3% ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), 0,2% ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Bioperine® (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
     *% Referencyjna Wartość Spożycia


     Szybki kontakt:

     Infolinia

     (32) 308 00 02
     Porównaj produkty
     0
     Usuń z porównania
     Ukryj
     Wyczyść
     Dlaczego warto nam zaufać?
     l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
     Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
     Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
     Obserwuj nas na Instagramie #bodypak