-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

DAA / Kwas asparaginowy

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 4 produktów
 

Popularne produkty

DAA / Kwas asparaginowy

Produktów
na stronie:
40

DAA / Kwas asparaginowy

Zmagasz się z obniżonym poziomem testosteronu, przez co nie notujesz tak zadowalających efektów, jakich byś sobie życzył? Jednym ze sposobów wyjścia z tak problematycznej sytuacji jest sięgnięcie po skuteczny booster testosteronu.

Bardzo ciekawą opcją jest DAA, czyli kwas d-asparaginowy, którego można spotkać w złożonych preparatach, ale także w postaci „mono preparatu”. Jest on kwasem organicznym zaliczanym do aminokwasów białkowych. W organizmie występuje zarówno w jądrach, jak i w przysadce mózgowej. Regularne jego przyjmowanie pomaga w nasileniu syntezy naturalnego testosteronu przez układ hormonalny. Przekłada się to na przyśpieszenie przyrostu suchej tkanki mięśniowej, wzmocnienie wytrzymałości wysiłkowej, a nawet na poprawę libido oraz możliwości seksualnych. Wpływa także pozytywnie na regenerację potreningową. Wszystko to jest zasługą (nawet niewielkiego) podniesienia stężenia testosteronu we krwi.

DAA (kwas d-asparaginowy) może być stosowane przez wszystkie osoby aktywne fizycznie, niezależnie od stopnia zaawansowania oraz typu uprawianej dyscypliny sportowej. Jednak najczęściej polecany jest osobom starszym, których wiek wpływa na naturalne spadki poziomu testosteronu. Preparaty tego typu występują zwykle w postaci kapsułek lub proszku.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak