12% ZNIŻKI OD 150ZŁ  KOD: SALE12

WPH (Hydrolizaty białek serwatkowych)

 
Nie wiesz jaką odżywkę białkową wybrać? Pomożemy Ci wybrać najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb!

WPH (Hydrolizaty białek serwatkowych)

 • Amix Hydro Pure Whey CFM - 1600g

  Amix Hydro Pure Whey CFM - 1600g

  279,99 PLN

  Amix Hydro Pure Whey CFM to suplement diety w proszku, w składzie którego znajduje się częściowo zhydrolizowany izolat białka serwatkowego CFM® (HydroVon®) z dodatkiem probiotyku LactoSpore oraz wybranych aminokwasów i składników mineralnych.

  In Stock
  Smak: czekolada, truskawka, wanilia, ciastko orzech, ciastko z masłem orzechowym, naturalny Smak: czekolada, truskawka, wanilia, ciastko orzech, ciastko z masłem orzechowym, naturalny ...
Produktów
na stronie:
40

WPH (Hydrolizaty białek serwatkowych)

Hydrolizat białka serwatkowego (WPH) to białka pochodzenia mlecznego, które charakteryzują się najszybszą kinetyką wchłaniania. Uzyskiwane są w procesie technologicznym nazywanym "hydrolizą". Hydroliza to proces polegający na redukcji długich łańcuchów peptydowych do krótszych. Im krótsze łańcuchy peptydowe, tym białko staje się bardziej dostępne dla naszego organizmu, a proces trawienia nie jest tak czasochłonny. Tym samym białko wchłaniane jest zdecydowanie szybciej. Dzięki temu procesowi hydrolizaty charakteryzują się zazwyczaj najwyższą zawartością protein spośród wszystkich odżywek białkowych, jednocześnie zawierając znikomą ilość węglowodanów i tłuszczów.

Zastanawiasz się nad wyborem najszybszego źródła aminokwasów? Chcesz idealnie wstrzelić się w „okno anaboliczne”? Doskonale się składa, bowiem odżywki wysokobiałkowe oparte w pełni o hydrolizowaną serwatkę (WPH) charakteryzują się najkrótszym czasem, jaki jest niezbędny na wchłonięcie się aminokwasów w układzie pokarmowym i ich przedostanie się do krwiobiegu. Wynika to z braku konieczności trawienia takiego białka, bowiem wiązania peptydowe, jakie występują normalnie pomiędzy aminokwasami są zrywane w procesie hydrolizy.

Warto w tym momencie podkreślić, że funkcjonują dwa typy hydrolizy, a mianowicie: enzymatyczna oraz jonowa. Oba typy mają swoich zwolenników i właściwie nie ma sensu przekreślać żadnej z nich. Hydrolizat protein serwatki doskonale sprawdzi się również jako źródło budulca w ciągu dnia. Jest to białko pochodzenia zwierzęcego uznawane powszechnie za pełnowartościowe, którego aminogram jest bardzo bliski doskonałemu. Stężenie białka w tego typu odżywkach jest różne, co wynika z faktu, że można spotkać hydrolizowane izolaty białek serwatki, jak i hydrolizaty koncentratów protein serwatki, które znacznie różnią się między sobą stężeniem białka.

Sięgnij po produkt z najwyższej półki, a na pewno się nie zawiedziesz.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak