-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

ZMA

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 7 produktów
 

Popularne produkty

ZMA

Produktów
na stronie:
40

ZMA

Produkty w tej kategorii stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych boosterów testosteronu. Wynika to z faktu, że wykorzystywana jest w nich silna synergia pomiędzy magnezem, cynkiem oraz witaminą B6. Jest to opatentowana formuła, która bazuje na bardzo dobrze przyswajalnych formach chemicznych mikroelementów, jakie znajdziesz w każdej porcji ZMA.

Charakteryzują się także doskonałą biodostępnością oraz szerokim spektrum pozytywnego wpływu na organizm. Warto podkreślić, że w głównej mierze dzięki cynkowi może wpływać na znaczące podniesienie poziomu testosteronu we krwi. Szczególnie w przypadku (nawet najmniejszych) jego niedoborów w codziennej diecie. Regularne przyjmowanie ZMA wpływa na poprawę jakości snu, sprzyja lepszej regeneracji (w tym podczas snu) oraz zapewnia solidną dawkę mikroelementów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, w tym tkanki mięśniowej. Trzeba zaznaczyć, że witamina B6 wpływa na utrzymanie odpowiednio wysokiego tempa przemian energetycznych, jak i na przebieg metabolizmu substancji odżywczych.

Należy podkreślić, że ZMA jest jednym z najciekawszych suplementów, po który warto sięgnąć. Wpływając nawet na niewielkie podniesienie stężenia testosteronu we krwi, zapewnia znaczną poprawę przyrostów beztłuszczowej tkanki mięśniowej, skrócenie czasu niezbędnego na pełną regenerację, jak i poprawę samopoczucia oraz libido.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak