Żele energetyczne
(Jest 21 produktów.)

Żele energetyczne weszły przebojem na nasz rynek i stanowią aktualnie bardzo ciekawą alternatywę dla innych produktów opartych o różne formy węglowodanów. Postać żelu gwarantuje poczucie wypełnienia oraz stopniowe uwalnianie energii, dzięki czemu zachowamy zapał do dalszych treningów lub "naładujemy trochę baterie" po jego zakończeniu. Produkty tego typu charakteryzują się różnymi dodatkami takimi jak beta alanina (podnosząca wydolność wysiłkową mięśni), aminokwasy BCAA (poprawiające regenerację oraz chroniące tkanki przed katabolizmem), a na kofeinie kończąc. Oczywiście nie są to wszystkie stosowane przed producentów dodatki. Oferta obejmuje żele energetyczne do stosowania przed/w trakcie oraz po treningu. Mogą być stosowane także przez początkujących sportowców.

Popularne produkty

Produkty wybierane najczęściej przez naszych klientów
 • ALE Gel - 55,5g
  W magazynie
  ALE Gel - 55,5g
  5,99 PLN

  Profesjonalny żel treningowy, który dostarczy Ci szybkiego zastrzyku energii oraz przyśpieszy proces regeneracji potreningowej. Zastosowanie tego typu produktu zależy od uprawianego sportu! Wysoka jakość i ciekawy smak! Uratowały mnie trasie morderczej trzydziestki! Bardzo przystępne smaki jabłkowy i bananowy, nie zemdliły mnie, ani przesadnie nie zasłodziły. W sam raz na doładowanie podczas długich aktywności! Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • Amix Performance Rock`s Gel - 32g
  W magazynie
  Amix Performance Rock`s Gel - 32g
  4,99 PLN

  Profesjonalny żel treningowy bazujący na wysokiej jakości węglowodanów! Zapewnia ekstremalne szybki zastrzyk energii, co jest szczególnie polecane osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowe bądź siłowo-wytrzymałościowe. Ciekawy smak i higieniczna suplementacja! Dobry żel fajnie pobudza smak ananas daje radę produkt godny polecenia Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • Amix Performance Rock`s Gel with caffeine - 32g
  W magazynie
  Amix Performance Rock`s Gel with caffeine - 32g
  4,99 PLN

  Znakomity żel treningowy z dodatkiem kofeiny! Zapewnia ekstremalne szybki zastrzyk energii oraz pobudzenia, co jest szczególnie polecane osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowe bądź siłowo-wytrzymałościowe. Wysokiej jakości źródło węglowodanów, ciekawy smak i higieniczna suplementacja! Moje ulubione źródło energii przed treningiem. Wysokie stężenie węgli oraz kofeina to mieszanka wybuchowa. Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • BioTech Energy Gel - 60g
  W magazynie
  BioTech Energy Gel - 60g
  4,90 PLN

  Zaawansowany żel treningowy skierowany do sportowców wytrzymałościowych, który w krótkim czasie uzupełni energię utraconą podczas wymagających treningów co przełoży się na znacznie lepsze efekty. Zawiera kompleks węglowodanów, MCT oraz witaminy i minerały, których szybkie uzupełnienie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu! O dziwo całkiem sprawnie działa i rzeczywiście daje fajnego kopa energii. Konsystencja całkiem w porządku, a sam produkt jest zdecydowanie jednym z lepszych. Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • BioTech Energy Gel Professional - 60g
  W magazynie
  BioTech Energy Gel Professional - 60g
  5,92 PLN

  Profesjonalna odsłona żelu treningowego, który charakteryzuje się przemyślanym składem i ciekawym smakiem! Jeżeli poszukujesz sposobu na poprawę swoich wyników, zastanów się właśnie nad tym produktem. Przemyślany i skuteczny skład! Nigdy nie bylem przekonany do supli w formie zelu. Do czasu az kolega nie pokazal mi tego wlasnie produktu. Bardzo szybki przyplyw energii, znacznie wolniejsze meczenie organizmu i przyspieszona regeneracja po treningu. Od tego czasu mam saszetke zawsze przy sobie i raz na czas korzystam. Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • BioTech Recovery Gel - 60g
  W magazynie
  BioTech Recovery Gel - 60g
  5,92 PLN

  Ciężkie treningi to podstawa szybkich przyrostów masy mięśniowej, jednak musisz zadbać o odpowiednio szybką regenerację powysiłkową – i tutaj pojawia się zastosowanie właśnie tego żelu treningowego! Świetny smak i wysoki komfort suplementacji. Po maratonie potrzebowałem potężnej dawki energii. Przyjąłem dwa takie żele, bo byłem wykończony. Postawiły mnie na nogi w mgnieniu oka, aż byłem mega zaskoczony!! Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • Extrifit Express Gel - 80g
  W magazynie
  Extrifit Express Gel - 80g
  4,50 PLN

  Rewelacyjny gel treningowy, dzięki któremu dostarczysz swojemu organizmowi szybkich węglowodanów, ale także solidny zastrzyk energii do działania (zawiera kofeinę). Oryginalny smak i przemyślany skład! Postaw na wysoką jakość w dobrej cenie.

  W magazynie
 • Extrifit Regel Gel - 80g
  W magazynie
  Extrifit Regel Gel - 80g
  4,99 PLN

  Wysokiej jakości żel treningowy, którego formuła zawiera wszelkie niezbędne witaminy, minerały aminokwasy, kreatynę ale także kilka źródeł węglowodanów! Wpływa na przyśpieszenie regeneracji oraz poprawia wydolność treningową dzięki solidnej porcji beta alaniny.

  W magazynie
 • Fitness Authority Carborade Energy GEL - 40g
  W magazynie
  Fitness Authority Carborade Energy GEL - 40g
  2,99 PLN

  Zaawansowany Energy Gel dostarczający szybkiego zastrzyku energii w formie wygodnej saszetki. Ciekawe smaki oraz bogaty skład. Występuje w wersji z/bez kofeiny w zależności od smaku.

  W magazynie
 • Multipower Multi Carbo Gel - 40g
  W magazynie
  Multipower Multi Carbo Gel - 40g
  5,90 PLN

  Multi Carbo Gel z dodatkiem PeptoPro błyskawicznie zaopatruje aktywne mięśnie w energię i aminokwasy. 

  W magazynie
 • Nutrend Carbosnack SASZETKA - 55g
  W magazynie
  Nutrend Carbosnack SASZETKA - 55g
  4,99 PLN

  Nowoczesna beztłuszczowa odżywka energetyczna w formie niezamarzającego żelu, wzbogacona specjalnie dobranymi aminokwasami - tauryną i glicyną. Najwyższa jakość!

  W magazynie
 • Nutrend Carbosnack TUBA - 55g
  W magazynie
  Nutrend Carbosnack TUBA - 55g
  4,50 PLN

  Nowoczesna beztłuszczowa odżywka energetyczna w formie niezamarzającego żelu, wzbogacona specjalnie dobranymi aminokwasami - tauryną i glicyną. Najwyższa jakość!

  W magazynie
 • Nutrend Endurosnack SASZETKA - 75g
  W magazynie
  Nutrend Endurosnack SASZETKA - 75g
  6,25 PLN

  Wysokiej jakości żel energetyczny przeznaczony do stosowania w trakcie wyczynowego wysiłku sportowego, uwzględniający zapotrzebowanie organizmu na energię.  Jeśli ktoś potrzebuje uzupełnić energie w trakcie wysiłku to jest to idealna opcja! Na mnie działa świetnie, sprawdza się również przed treningiem uwalniając energie w jego trakcie ;) Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • Nutrend Endurosnack TUBA - 75g
  W magazynie
  Nutrend Endurosnack TUBA - 75g
  7,50 PLN

  Wysokiej jakości żel energetyczny przeznaczony do stosowania w trakcie wyczynowego wysiłku sportowego, uwzględniający zapotrzebowanie organizmu na energię.  Ten żel uratował mi życie w trakcie maratonu! Szybkie doładowanie energii i można było biec dalej - teraz zawsze będe miał takie pod ręką w razie czego :) Przeczytaj inne opinie

  W magazynie
 • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA - 36g
  W magazynie
  Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA - 36g
  4,99 PLN

  Zaawansowany żel treningowy, który nie tylko dostarcza zastrzyk energii do działania, ale także najważniejszych witamin, minerałów oraz aminokwasów BCAA! Świetnie smakuje i pomaga chronić mięśnie przed katabolizmem okołotreningowym, wpiera regenerację powysiłkową oraz wpływa pozytywnie na gospodarkę energetyczną całego organizmu!

  W magazynie
 • Olimp Fire Start Energy Gel + Caff. - 36g
  W magazynie
  Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine - 36g
  4,59 PLN

  Wysokiej jakości żel treningowy jakiego jeszcze nie było! Zapewnia źródło szybkich węglowodanów, jednocześnie dostarczając najważniejsze elektrolity oraz tiaminę wpływającą na zachowanie gospodarki energetycznej na odpowiednim poziomie. Zawiera ekstrakt z nasion guarany będące naturalnym źródłem kofeiny (działa dłużej niż kofeina bezwodna)!

  W magazynie
 • Olimp Fire Start Energy Gel - 80g
  W magazynie
  Olimp Fire Start Energy Gel - 80g
  6,69 PLN

  Fire Start Energy gel - to produkt do zastosowania przed długotrwałym wysiłkiem fizycznym. Oprócz 45g węglowodanów z 5 różnych źródeł zawiera m.in. olej MCT. Dodatek beta-alaniny i kofeiny sprawia, że Fire Start jest doskonałym żelem do zastosowania przed startem.

  W magazynie
 • Olimp Stand-by Recovery Gel - 80g
  W magazynie
  Olimp Stand-by Recovery Gel - 80g
  6,90 PLN

  Stand By Recovery Gel to specjalnie dobrane składniki idealnie do zastosowania po treningu lub innym wysiłku fizycznym. Każda tubka zawiera 45 g węglowodanów pochodzących z 6 źródeł o zróżnicowanym czasie wchłaniania, a oprócz tego 5 g białka wzbogaconego o aminokwasy rozgałęzione (L-leucynę, L-walinę, L-izoleucynę).

  W magazynie
 • Trec Carbo Full Gel - 90g
  W magazynie
  Trec Carbo Full Gel - 90g
  4,50 PLN

  Profesjonalny żel energetyczny wspomagający utrzymanie maksymalnej wydolności w czasie intensywnego wysiłku. Pokonaj swoje słabości dzięki temu suplementowi!

  W magazynie
 • Trec Extreme Regenerate Gel - 90g
  W magazynie
  Trec Extreme Regenerate Gel - 90g
  6,18 PLN

  Nowoczesny żel do stosowania po zakończeniu wyczerpujących ćwiczeń fizycznych. Jego formuła wzmacnia możliwości regeneracyjne organizmu, dzięki czemu znacząco poprawisz swoje przyrosty masy mięśniowej oraz siły. Niespotykana dotąd formuła!

  W magazynie
 • Vitargo Gel [z kofeiną] - 45g
  W magazynie
  Vitargo Gel [z kofeiną] - 45g
  7,99 PLN

  Rewelacyjny żel treningowy z dodatkiem kofeiny, dzięki której zapewnisz sobie solidny zastrzyk energii! Znakomite źródło węglowodanów podczas intensywnych treningów. Najwyższej jakości preparat z dodatkiem opatentowanego Vitargo. Oryginalny smak!

  W magazynie

Witaminy i minerały

Profesjonalne kompleksy witaminowo-mineralne o bardzo dobrej przyswajalności oraz przemyślanym składzie.

Zobacz produkty »

Zdrowa żywność

Najwyższej jakości dodatki do zdrowej diety, których smak i wartości odżywcze stoją na najwyższym poziomie.

Zobacz produkty »

Zdrowie i witalność

Różnego rodzaju preparaty - probiotyki, antyoksydanty, błonnik, środki wspomagające odporność i wiele innych.

Zobacz produkty »
Plany
dietetyczne + opieka dietetyka