SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Spalacze Tłuszczu

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 108 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Spalacze Tłuszczu

Produktów
na stronie:
40
80
200

Spalacze Tłuszczu

Spalacze tłuszczu – niezastąpione w walce ze zbędnymi kilogramami?

Spalacze tkanki tłuszczowej powstały z myślą o kompleksowym wsparciu organizmu podczas redukcji, inaczej odchudzania. Zwykle w ich składzie znajdziesz większą ilość substancji aktywnych, które wzajemnie się dopełniają zapewniając wielopoziomowe wsparcie w wytapianiu tłuszczu z naszego organizmu. Nie każda mieszanka jest jednak odpowiednio zbilansowana i może działać różnie w zależności od tego kto po nią sięgnie. Wynika to z różnic jakie występują pomiędzy organizmami. Zdecydowanie warto poznać swój, co pozwoli na dobór skutecznych produktów podczas każdego etapu drogi do wymarzonej sylwetki.

Spalacz tłuszczu – najlepszy, najskuteczniejszy, czy istnieje taki preparat?

Reduktory tkanki tłuszczowej określane mianem spalaczy tłuszczu stanowią grupę o bardzo wysokiej popularności wśród osób aktywnych fizycznie, w tym także walczących z nadwagą. Wiele osób uważa, że mocny spalacz przekłada się na skuteczność i tylko takim preparatem warto się wspierać. Nie jest to jednak tak proste jakby mogło się wydawać. Na czym polega różnica i po który spalacz tkanki tłuszczowej sięgnąć? Postaramy się na te pytania odpowiedzieć w dalszej części opracowania.

Spalacze tłuszczu – czym są? Jak można je podzielić?

Spalacze tkanki tłuszczowej są grupą suplementów, których stosowanie ma za zdanie maksymalnie wspomóc organizm w okresie redukcji zbędnych kilogramów masy ciała. Innym, często spotykanym ich określeniem jest „fat burner”. Składają się ze starannie skomponowanych mieszanek, w których każdy składnik ma swoje zadanie do wykonania. Często działają one na zasadzie synergii uzupełniając się wzajemnie. Wszystko to ma na celu optymalizować osiągane wyniki – bez zbędnych problemów, czy też efektu „jo-jo”.

Substancje znajdujące się w spalaczach tłuszczu można dzielić na różne sposoby, jednak należy podkreślić dwie grupy związków determinujących ich charakterystykę:

- termogeniki (np. kofeina, guarana, chili, cynamon, pieprz)

Odpowiednie ich wykorzystanie wspomaga podniesienie naturalnej temperatury ciała, czyli podkręca jego termogenezę mobilizując tkankę zapasową (spalając ją). Dzięki ich właściwościom możliwe jest przekierowania procesów pozyskiwania energii właśnie na tłuszcz, co przekłada się na skuteczniejszą jego redukcję. Stanowią częsty dodatek w złożonych spalaczach tłuszczu, rzadziej spotyka się je w formie „mono preparatów” (z poprawką na kofeinę, której zastosowanie nie kończy się na suplementacji w trakcie spalania tkanki tłuszczowej). Podnoszą one tempo przemiany materii, tzw. metabolizm.

- lipotyki (np. zielona herbata i jej wyciągi, chrom, l-karnityna)

Zadaniem tego typu jest usprawnienie procesu przenoszenia uwolnionych z adipocytów kwasów tłuszczowych do centr energetycznych jakimi są mitochondria.

Należy zwrócić uwagę, że część substancji aktywnych, szczególnie naturalnego pochodzenia posiada pewne cechy sprawiające, że można by je zaklasyfikować do obu grup jednocześnie. Istnieją także substancje o właściwościach diuretycznych, których celem stosowania jest usuwanie nadmiaru wody podskórnej.

Spalacze tłuszczu – jak wybrać odpowiedni produkt?

Dobry spalacz tłuszczu, to taki, po którym czujesz się dobrze, a Twoje wyniki się poprawiają. Jest to podstawowa zasada oceny produktu. Podczas wyboru preparatu dla siebie kieruj się jego składem, ilością poszczególnych substancji w przeliczeniu na porcję, ale i opiniami w sieci – szczególnie na profesjonalnych forach zrzeszających setki, a nawet tysiące użytkowników.

Zwróć uwagę na swoją podatność na stymulanty, jeżeli Twój organizm jest nadwrażliwy na ich obecność – wybieraj preparaty jakie ich nie zawierają. Ponadto jeżeli suplementujesz się nieznanym Ci jeszcze preparatem, zacznij od połowy sugerowanej porcji celem sprawdzenia jak Twój organizm zareaguje na zawarte w nim substancje aktywne. Kolejną kwestia jest cena, która nie zawsze odzwierciedla jakość produktu. Wartościowym jej potwierdzeniem jest posiadanie odpowiednich certyfikatów, którymi producent z pewnością będzie się chwalił.

Spalacze tłuszczu – bezpieczeństwo oraz długość suplementacji.

Stosowanie spalaczy tkanki tłuszczowej jest całkowicie bezpieczne dla zdrowego organizmu. Warto jednak podkreślić, że należy je przyjmować zgodnie z zaleceniami na opakowaniu oraz ze zdrowym rozsądkiem – nawet cukrem można sobie zaszkodzić. Długość używania spalacza tłuszczu jest natomiast zależna od programu treningowego, sposobu w jaki reaguje na niego Twój organizm oraz notowane efekty. Ciekawym sposobem suplementacji jest sięgnięcie po silny spalacz, w którym znajdziesz wiele termogeników nawet do 6 tygodni, by później w ramach przerwy postawić na suplement wolny od stymulantów (lipolityk).

Czasem warto swój plan suplementacyjny skonsultować z dietetykiem, który odpowiada za ułożenie Twojego planu żywieniowego.

Spalacze tłuszczu – podsumowanie.

Jeżeli odchudzasz się, lub planujesz dopiero walkę ze swoimi zbędnymi kilogramami – trafiłeś w doskonałe miejsce. Oferowane przez nas suplementy pochodzą od najlepszych producentów i możesz je zdobyć w naprawdę okazyjnych cenach. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze – nie krępuj się, nasi specjaliści wesprą Cię w tym jakże trudnym procesie. Spalacze tkanki tłuszczowej mogą występować w różnych postaciach, tj. kapsułkach/tabletkach, jako płynne koncentraty, ale i preparaty w proszku. Sama ich forma ma mniejsze znaczenie niż skład na jakim bazują. Warto zwrócić na to uwagę.

UWAGA: Profesjonalna suplementacja i najlepsze produkty są niczym bez regularnych ćwiczeń i przemyślanej diety. Zadbaj o podstawy, a niebawem będziesz cieszyć się szczupłą sylwetką!Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak