12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

L-karnityna

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 48 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

L-karnityna

Produktów
na stronie:
40
80

L-karnityna

Czysta l-karnityna cieszy się ciągle rosnącą popularnością – nie bez powodu! Jest to bowiem jedna ze skuteczniejszych substancji aktywnych, po które warto sięgnąć podczas odchudzania. Pod względem chemicznym jest ona zbliżona swoją strukturą do witamin, stąd dawne klasyfikowanie jej do grupy witaminopodobnych.

L-KARNITYNA - GDZIE WYSTĘPUJE, JAKIE PEŁNI FUNKCJE?

Występuje naturalnie w większych stężeniach, np. w mięśniach szkieletowych oraz w sercu. L-karnityna pełni wiele funkcji, z czego najważniejszą wydaje się być jej udział w przemianach metabolicznych tłuszczów (w formie acetylokarnityny). L-karnityna ma za zadanie usprawnić transport, a więc przenoszenie uwolnionych z adipocytów kwasów tłuszczowych do mitochondriów (gdzie są one utleniane). Uwalniana w ten sposób energia może zostać zagospodarowana w trakcie wysiłku fizycznego. Stąd częste polecanie tego typu preparatów do stosowania przed lub w okolicy treningu. Dodatkowo wpływa na poprawę ogólnej wydolności organizmu.

L-KARNITYNA - SUPLEMENTACJA W TRAKCIE ODCHUDZANIA.

Odpowiednio prowadzona suplementacja jest w stanie poprawić osiągane wyniki redukcji tkanki zapasowej, jednak nie jest ona najważniejsza. Podstawą pozostaje niezmiennie przemyślana dieta z przynajmniej minimalnym minusem kalorycznym, jak i aktywność fizyczna sprzyjająca poprawie przemian metabolicznych organizmu. Sięgnij zatem po suplementy godne polecenia, których skład, jak i właściwości są powszechnie cenione.

L-KARNITYNA - BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA.

L-karnityna może być stosowana z powodzeniem przez wszystkie osoby - niezależnie od stopnia wytrenowania oraz płci. Pomimo swojej skuteczności, jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje niechcianego efektu „jo-jo”. Nie zanotowano także do tej pory żadnych negatywnych skutków ubocznych za sprawą wprowadzenia l-karnityny do swojej codziennej suplementacji. Jest to zdecydowanie jedna z lepiej poznanych substancji, których stosowania nie musisz się obawiać.

L-KARNITYNA - KTO POWINIEN PO NIĄ SIĘGNĄĆ?

L-karnityna polecana jest w głównej mierze osobom na diecie, odchudzającym się. Sprzyja bowiem sprawniejszemu spalaniu kwasów tłuszczowych w mitochondriach, a co za tym idzie, ułatwia proces regulacji wagi ciała. Oczywiście nie jest to wszystko, bowiem sprzyja ogólnej poprawie wydolności wysiłkowej orgiazmu, co jest często wykorzystywane przez doświadczonych sportowców w okresie pracy nad swoją sylwetką, np. w kontekście zbliżających się zawodów.

L-KARNITYNA - CZY FORMA MA ZNACZENIE?

Niezależnie od tego, czy sięgniesz po l-karnitynę w kapsułkach, tabletkach, proszku, czy nawet po koncentrat w płynie - ostateczny wynik suplementacji będzie podobny. Oczywiście każda z tych postaci produktu ma swoje niewątpliwe zalety, ale w przypadku takiej substancji jak l-karnityna ta minimalnie szybsza przyswajalność każdej porcji nie ma specjalnego znaczenia. Zatem wybierając produkt pod siebie - kieruj się swoim komfortem i upodobaniami.

L-KARNITYNA - JAKIE PRODUKTY WYBIERAĆ?

Oferta naszego sklepu może wydawać się przytłaczająca ze względu na jej bogactwo, jednak jest to dla Ciebie korzystna sytuacja, bowiem możesz wybierać spośród wielu pewnych i solidnych suplementów. Podstawową kwestią jest jakość rozumiana przez pryzmat pewności składu, wielkości dawek l-karnityny w pojedynczych kawkach, jak i występowania/lub nie dodatków w składzie.

Godne polecenia propozycje:

- 6PAK Nutrition Effective Line L-Carnitine 1000mg - 90 kaps.

Wysokiej jakości l-karnityna w dawce aż 1000mg w każdej porcji. Charakteryzuje się dobrą przyswajalnością oraz czystym składem, w którym nie znajdziesz przypadkowych dodatków, czy też zastrzeżonych mieszanek. Pomaga w uzyskaniu lepszych wyników odchudzania bez zbędnego ryzyka pojawienia się efektu "jo-jo".

- Trec L-Carnitine + Green Tea - 180 kaps.

Bardzo ciekawy produkt, którego formuła oparta została o połączenie czystej L-karnityny i ekstraktu zielonej herbaty, których zadaniem jest wsparcie organizmu w skutecznym i bezpiecznym odchudzaniu. Warto podkreślić, że zawarte w zielonej herbacie polifenole wykazują antyoksydacyjne właściwości, a katechiny mogą stymulować procesy przemiany materii - przyśpieszając tym samym metabolizm.

- Trec Liquid L-Carnitine 3000 - 1000ml

Najwyższej klasy suplement w płynnej formie, która dodatkowo sprzyja lepszej jego biodostępności/przyswajalności. Każda porcja to solidna dawka czystej l-karnityny, której wpływ na sprawniejsze spalanie tkanki tłuszczowej wydaje się oczywisty. Jej zadaniem w organizmie jest bowiem przenoszenie kwasów tłuszczowych do mitochondriów celem ich utlenienia/spalenia.

L-KARNITYNA - PODSUMOWANIE.

Suplementacja l-karnityną niesie za sobą wiele korzyści, przy czym swoją popularność zawdzięcza swojemu pozytywnemu wpływowi na efekty redukcji tkanki zapasowej. Bywa jednak wykorzystywana przez sportowców także w celu poprawy ogólnej wydolności wysiłkowej organizmu. Oferta naszego sklepu jest niezwykle szeroka i bogata w produkty różnych marek - zarówno zagranicznych, jak i krajowych. Dzięki czemu możesz swobodnie wybierać spośród najlepszych suplementów dostępnych na rynku. Wszystko to w bardzo korzystnych cenach, które są jeszcze lepsze w okresie aktywnych w naszym sklepie promocji.


Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak