12% ZNIŻKI OD 150ZŁ  KOD: SALE12

Spalacze tłuszczu bez kofeiny

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 35 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Spalacze tłuszczu bez kofeiny

Produktów
na stronie:
40

Spalacze tłuszczu bez kofeiny

Spalacze tłuszczu bez kofeiny są produktami wyjątkowymi, bowiem zawierają w sobie wszelkie substancje aktywne wspierające żmudny proces odchudzania i redukcji tkanki tłuszczowej bez jednego z podstawowych składników. Jednak nie każdy toleruje ten bardzo silny ze swojej natury stymulant. Nie martw się, spalacze tkanki tłuszczowej bez tego dodatku sprawdzają się tak samo dobrze, a może nawet i lepiej (ze względu na mniejsze ryzyko przebodźcowania organizmu podczas codziennej suplementacji). Formuła tego typu suplementów opiera się na mieszance substancji aktywnych często pochodzenia naturalnego (ekstraktach itd.), mających za zadanie zapewnić realne wsparcie organizmowi w wytapianiu zbędnych kilogramów ciała. Oczywiście ten sam preparat może działać różnie - zależnie do tego, kto po niego sięgnie. Wynika to z indywidualnej charakterystyki i cech organizmu ludzkiego.

SPALACZE TŁUSZCZU BEZ KOFEINY – NIEZBĘDNY SUPLEMENT W TRAKCIE ODCHUDZANIA?

Spalacze tłuszczu stanowią bardzo popularną grupę produktów - zarówno wśród sportowców przygotowujących się do zawodów, jak i osób zmagających się ze zbędnymi kilogramami wagi ciała. Pokutuje przekonanie, że mocny spalacz tkanki tłuszczowej oznacza największą skuteczność, co wbrew pozorom nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wszystko zależy bowiem od organizmu i jego podatności na daną substancję aktywną. Oczywiście jeszcze dochodzi do tego sposób, w jaki zdefiniuje się pojęcie "mocnego spalacza".

SPALACZE TŁUSZCZU BEZ KOFEINY – ANALIZA SKŁADÓW, PODZIAŁ.

Spalacze tłuszczu bez kofeiny mają za zadanie zapewnić kompleksowe wsparcie organizmowi w redukcji zbędnych kilogramów masy ciała. Jedyną różnicą w kontekście klasycznych tego typu produktów jest brak kofeiny, jednego z mocniejszych stymulantów. Nie wpływa to jednak na osłabienie ich działania, bowiem kofeina nie jest jedynym skutecznym termogenikiem, jaki można spotkać w suplementacji. Formuły spalaczy tłuszczu działają na zasadzie synergii, a więc wzajemnego uzupełniania się właściwości zastosowanych w nich substancji aktywnych. Pozwala to na zoptymalizowanie osiąganych wyników, bez ryzyka wystąpienia niechcianego przez nikogo efektu "jo-jo".

Składniki aktywne jakie można spotkać w spalaczach tkanki tłuszczowej bez kofeiny dzielimy między innymi na:

- termogeniki (np. guarana, chili, cynamon, pieprz)

Mają za zadanie podnieść naturalną temperaturę ciała, co przekłada się na zwiększone ilości wydzielanej w ten sposób energii. Oznacza to stymulację przemian metabolicznych, które w pewnym stopniu zaczynają pobierać energię właśnie z tkanki tłuszczowej.

UWAGA: W tej kategorii byłaby także kofeina, którą wykluczyliśmy ze składu ze względu na charakterystykę oferowanych w tej kategorii produktów.

- lipotyki (np. zielona herbata i jej wyciągi, chrom, l-karnityna)

Podstawową rolą tego typu substancji aktywnych jest sprawniejsze przenoszenie uwolnionych z adipocytów (komórek tłuszczowych) kwasów tłuszczowych celem ich spalenia/utlenienia w mitochondriach stanowiących centra energetyczne praktycznie każdej żywej komórki.

Warto podkreślić, że często stosowane są w spalczach tłuszczu także substancje diuretyczne, których zadaniem jest usunięcie zbędnej wody podskórnej, która często gromadzi się w dużych ilościach w organizmie. Może być to nawet kilka litrów, a to oznacza kilka dodatkowych i zbędnych kilogramów na wadze. Jej ilość jest zależna od indywidualnych cech genetycznych organizmu, jak i diety oraz stylu życia.

SPALACZE TŁUSZCZU BEZ KOFEINY – CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS WYBORU?

Dobry, w rozumieniu skuteczny i bezpieczny spalacz tłuszczu bez kofeiny to taki, który działa i nie powoduje przy tym dyskomfortu. Poprawa osiąganych wyników jest odpowiednio duża i nie wywołuje efektu "jo-jo". Podczas wyboru suplementu dla siebie kieruj się swoimi wymaganiami, wyczuciem substancji aktywnych, ale w głównej mierze jego jakością. Cena oczywiście ma znaczenie, ale w tym kontekście drugorzędne. Czasem też warto wspomóc się opiniami na forach internetowych. Musisz także zwrócić uwagę na swoją podatność na dane substancje aktywne.

SPALACZE TŁUSZCZU BEZ KOFEINY – BEZPIECZEŃSTWO SUPLEMENTACJI.

Suplementacja przy pomocy spalaczy tłuszczu bez kofeiny jest bezpieczna i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych w przypadku prawidłowo funkcjonującego organizmu. Formuła każdego oficjalnie dostępnego produktu jest wolna od szkodliwych i niebezpiecznych składników. Pamiętaj, że nawet cukrem w zbyt dużej ilości można sobie zaszkodzić.

Czas stosowania spalaczy tłuszczu jest zależny od planu treningowego, osiąganych wyników, ale i sposobu w jaki reaguje Twój organizm na ich działanie. Można stosować nawet silne produkty oparte o 6 i więcej termogeników nawet do 6 tygodni, by później przejść na prostsze składowo lipolityki, które są całkowicie wolne od stymulantów.

Czasem warto swój plan suplementacyjny oraz dietę skonsultować z dietetykiem, który odpowiada za ułożenie Twojego planu żywieniowego.

Oferta naszego sklepu obejmuje między innymi tak znakomite produkty, jak:

- Trec L-Carnitine + Green Tea - 180 kaps.

Wysokiej jakości suplement łączący zalety L-karnityny i ekstraktu zielonej herbaty, która jest naturalnym źródłem polifenoli o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Warto podkreślić, że zawarte w niej katechiny sprzyjają stymulacji przemian metabolicznych, co z pewnością przyniesie Ci poprawę osiąganych efektów odchudzania.

Sport Definition Shape Definition [That's for Her] - 120 kaps.

Znakomity produkt skierowany do najbardziej wymagających osób. Bazuje na sprawdzonych i cenionych substancjach aktywnych, w tym na wielu ekstraktach roślinnych, mikroelementach oraz dodatku l-karnityny i choliny. Wpływa pozytywnie na proces regulacji wagi ciała i to bez wpływu na efekt "jo-jo".

Trec Fat Transporter - 90 kaps.

Zaawansowana mieszanka transporterów kwasów tłuszczowych, których zadaniem jest sprawne ich przenoszenie do centr energetycznych, jakimi są mitochondria i ich późniejsze spalenie/utlenienie. Tajemnica właściwości suplementu skrywa się w jego składzie, w którym znajdziesz: dwuwinian choliny, inozytol, winian L-karnityny, L-metioninę, taurynę, witaminę B6 oraz chrom.

SPALACZE TŁUSZCZU BEZ KOFEINY – PODSUMOWANIE.

Spalacze tłuszczu bez kofeiny są znakomitym wyborem dla wszystkich osób przewrażliwionych na punkcie stymulantów. Dlaczego miałbyś się męczyć z nadmiernym pobudzeniem? Sięgnij po produkt odpowiedni dla Twojego organizmu i ciesz się lepszymi wynikami. Odchudzanie zawsze będzie wymagać pewnych poświęceń, stąd warto wesprzeć swój organizm w tym trudnym dla niego czasie. Oferta naszego sklepu obejmuje zarówno godne polecenia marki krajowe, jak i zagraniczne. Wszystko to w bardzo dobrych cenach, które czasem są jeszcze korzystniejsze - ze względu na częste u nas promocje.


Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak