Białka -15% Kod: BIALKO15

Masła orzechowe i kremy

Filtry

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 31 produktów
Produktów
na stronie:
40
Masła orzechowe i kremy

Masła orzechowe są świetnym źródłem tłuszczu w naszej diecie. Cechują się przepysznym smakiem oraz bogactwem witamin i składników mineralnych. Coraz częściej produkowane są bez zbędnych dodatków: bez dodatku cukru, soli i oleju palmowego. Są to wówczas produkty w 100% naturalne, w składzie których znajdują się jedynie zmielone orzechy. Produkowane są w dwóch wersjach: wersja gładka (smooth) oraz wersja z małymi kawałkami orzechów (crunchy). Na rynku mamy dostępne masła orzechowe z orzechów różnego rodzaju. Do najbardziej popularnych należą masła z orzechów: arachidowych, laskowych, ziemnych, nerkowców i migdałów.

W tej kategorii, oprócz tradycyjnych maseł orzechowych, znajdziesz także przepyszne kremy proteinowe. Do ich produkcji, oprócz konkretnych orzechów, używane są także różnego rodzaju dodatki takie jak: koncentrat białka serwatkowego, zdrowe oleje (np. kokosowy), aromaty, substancje słodzące, czy przykładowo wiórki kokosowe. Stosowane są zazwyczaj jako dodatki do posiłków i deserów. Najczęściej jako smarowidła do omletów, naleśników lub gofrów.

Dla znacznej większości osób, masła orzechowe oraz kremy proteinowe to rewelacyjne urozmaicenie diety nie tylko o zdrowe kwasy tłuszczowe, ale także o produkt niezwykle smaczny, zaspokajający ich kubki smakowe w szczególności w okresie stosowania rygorystycznej diety.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść