NOC ZAKUPÓW -12%  KOD: 12NOC

Oleje, zdrowe kwasy tłuszczowe

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 8 produktów
 

Popularne produkty

Oleje, zdrowe kwasy tłuszczowe

Produktów
na stronie:
40

Oleje, zdrowe kwasy tłuszczowe

Oleje oraz wybrane kwasy tłuszczowe to nieodłączny element zdrowej i zrównoważonej diety, której zadaniem jest dostarczenie organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje do sprawnego funkcjonowania. Stanowią one także ważny czynnik dla utrzymania pełni zdrowia, na który warto zwrócić uwagę.

Opisywana kategoria obejmuje produkty najwyższej jakości, których naturalne pochodzenie jest jedną z najważniejszych kwestii dla wielu osób dbających o swoją dietę i organizm. Można je z powodzeniem wykorzystać w kuchni na wiele sposobów. Zależnie od rodzaju oleju, sprawdzą się zarówno do smażenia potraw, jako składnik dań, a także do wypieków. Pamiętaj o bardzo ważnej roli tłuszczu w naszej codziennej diecie (nie bez powodu część z nich określana jest jako „zdrowe tłuszcze”). Pamiętaj, że kwasy tłuszczowe, podobnie jak węglowodany, pełnią rolę energetyczną w organizmie człowieka (1 gram tłuszczu dostarcza aż 9 kcal, czyli ponad 2 razy więcej energii niż wspomniane wcześniej węglowodany i białka).

Tłuszcze są również źródłem niezbędnych dla nas nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin, które są w nich rozpuszczalne (A, D, E, K). Ponadto, kwasy tłuszczowe są niezbędne do prawidłowego przebiegu syntezy hormonów, wpływają pozytywnie nawet na stan skóry i włosów.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak