-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

Błonnik

Filtry Wyczyść filtry
Nie ma produktów w tej kategorii.
 
  Produktów
  na stronie:
  40

  Błonnik

  Zdrowe odżywianie to podstawa pełnej odporności i dobrego samopoczucia. Zrozumiesz to już po pierwszym miesiącu utrzymania odpowiednio zbilansowanej diety. Dotyczy to zarówno makro, mikroelementów, jak i odpowiedniej ilości błonnika pokarmowego (jest on niezbędnym elementem prawidłowego odżywiania).

  Wiele osób posiada niestety spore jego niedobory, co przekłada się w konsekwencji na problemy żołądkowe, w tym zaburzenia w perystaltyce jelit. Błonnik wpływa pozytywnie także na naturalną mikroflorę układu pokarmowego, której stan ma diametralne znaczenie dla ogólnie pojętego zdrowia każdego człowieka. Warto podkreślić, że błonnik nie jest trawiony, nie dostarcza zatem zbędnych kalorii do posiłku. Posiada jednak wyjątkową właściwość, mianowicie pęczniejąc w żołądku, wypełnia go, a więc ogranicza poczucie głodu i braku sytości. Pomaga także w detoksykacji organizmu (usuwaniu toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii).

  Preparaty znajdujące się w tej kategorii wyróżniają się czystym składem oraz brakiem zbędnych dodatków. Zależnie od potrzeby znajdziesz wśród nich błonnik pozyskiwany z jabłek, babki jajowatej, a nawet bardziej złożone preparaty z dodatkiem, np. enzymów trawiennych. Każdy powinien zadbać o odpowiednią podaż błonnika w swojej diecie!

  Porównaj produkty
  0
  Usuń z porównania
  Ukryj
  Wyczyść
  Dlaczego warto nam zaufać?
  l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
  Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
  Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
  Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
  Obserwuj nas na Instagramie #bodypak