SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Błonnik

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 3 produktów
 

Błonnik

Produktów
na stronie:
40

Błonnik

Zdrowe odżywianie to podstawa pełnej odporności i dobrego samopoczucia. Zrozumiesz to już po pierwszym miesiącu utrzymania odpowiednio zbilansowanej diety. Dotyczy to zarówno makro, mikroelementów, jak i odpowiedniej ilości błonnika pokarmowego (jest on niezbędnym elementem prawidłowego odżywiania).

Wiele osób posiada niestety spore jego niedobory, co przekłada się w konsekwencji na problemy żołądkowe, w tym zaburzenia w perystaltyce jelit. Błonnik wpływa pozytywnie także na naturalną mikroflorę układu pokarmowego, której stan ma diametralne znaczenie dla ogólnie pojętego zdrowia każdego człowieka. Warto podkreślić, że błonnik nie jest trawiony, nie dostarcza zatem zbędnych kalorii do posiłku. Posiada jednak wyjątkową właściwość, mianowicie pęczniejąc w żołądku, wypełnia go, a więc ogranicza poczucie głodu i braku sytości. Pomaga także w detoksykacji organizmu (usuwaniu toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii).

Preparaty znajdujące się w tej kategorii wyróżniają się czystym składem oraz brakiem zbędnych dodatków. Zależnie od potrzeby znajdziesz wśród nich błonnik pozyskiwany z jabłek, babki jajowatej, a nawet bardziej złożone preparaty z dodatkiem, np. enzymów trawiennych. Każdy powinien zadbać o odpowiednią podaż błonnika w swojej diecie!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak