-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

Tribulus terrestris

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 10 produktów
 

Popularne produkty

Tribulus terrestris

Produktów
na stronie:
40

Tribulus terrestris

Poszukujesz naturalnego preparatu, którego działanie sprzyja podniesieniu poziomu testosteronu w organizmie? Bardzo dobrym wyborem będzie ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), którego owoce stanowią bardzo bogate źródło naturalnych saponin steroidowych. Właśnie nim, zawdzięcza on swoje wyjątkowe właściwości.

Warto podkreślić, że preparaty na bazie wyciągu z tej znanej na całym świecie rośliny, różnią się między sobą wysokością standaryzacji, na co warto zwrócić uwagę. Tribulus terrestrs jest bardzo popularną rośliną występującą zarówno w Europie, jak i w Azji, Afryce oraz Australii. Stanowi częsty składnik złożonych boosterów testosteronu. Sprzyja podniesieniu libido i możliwości seksualnych. Powszechnie uznawany jest za jeden z najlepszych afrodyzjaków naturalnego pochodzenia.

Regularne przyjmowanie preparatów na bazie buzdyganka naziemnego przyczynia się również do zwiększenia wydalania wody przez nerki oraz korzystnie wpływa na stan skóry i dziąseł. Oferowane w opisywanej kategorii produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz czystością składu. Znajdziesz w niej propozycje zarówno krajowych producentów, jak i znanych i cenionych zagranicznych marek.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak