12% ZNIŻKI OD 150ZŁ  KOD: SALE12

Nasiona, orzechy, suszone owoce

Filtry Wyczyść filtry
Nie ma produktów w tej kategorii.
 
  Produktów
  na stronie:
  40

  Nasiona, orzechy, suszone owoce

  Nasiona, orzechy oraz suszone owoce to nie tylko bogactwo substancji aktywnych, to źródło niesamowitego smaku oraz aromatu. Najwyższa jakość i naturalne pochodzenie nie oznacza jednak wygórowanych cen. Przekonaj się sam, przeglądając naszą ofertę! Zawsze sięgaj po to, co najlepsze!

  NASIONA, ORZECHY, SUSZONE OWOCE - WAŻNY ELEMENT KAŻDEJ ROZSĄDNIE PROWADZONEJ DIETY.

  Układając swoją dietę, musisz zadbać zarówno o jej odpowiednie zbilansowanie pod względem zawartości makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczów), ale także mikroskładników, a więc witamin i minerałów. Zdrowy styl życia oraz racjonalne odżywianie to podstawa zachowania pełni zdrowia oraz zaspokojenia wszelkich potrzeb organizmu. Pozwoli to na uzyskanie maksymalnie możliwych rezultatów prowadzonych treningów, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego funkcjonowania całego układu immunologicznego. Nasiona, orzechy oraz suszone owoce stanowią bogate źródło wielu naturalnych witamin oraz minerałów o znakomitej przyswajalności. Odpowiednia ich podaż w diecie warunkuje utrzymanie dobrej formy organizmu, jak i jego prawidłowe funkcjonowanie podczas pracy pod obciążeniem treningowym.

  NASIONA, ORZECHY, SUSZONE OWOCE - WARTOŚCIOWA PRZEKĄSKA KAŻDEGO DNIA?

  Warto podkreślić, że nasiona, orzechy oraz suszone owoce doskonale sprawdzają się w roli dodatków do wypieków różnego typu, a ich uniwersalne zastosowanie jest często ograniczane jedynie przez pomysłowość "kucharza". Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by po nie sięgnąć w roli przekąski w ciągu dnia. Ostatecznie orzechy i suszone owoce znakomicie sprawdzą się jako zamiennik słodyczy, które stanowią marnej jakości dodatek w sportowej diecie.

  NASIONA, ORZECHY, SUSZONE OWOCE - EKOLOGICZNE POCHODZENIE.

  Współczesne rolnictwo bazuje często na środkach chemicznych ochrony roślin, bez których trudno byłoby coś w normalnych warunkach wyhodować. Niestety, to skaza współczesności. Tego typu nasiona, orzechy oraz suszone owoce trudno byłoby uznać za najwyższej jakości produkty. Jeżeli by nie wprowadzono odpowiednio regulowanych oznaczeń - trudno byłoby z całą pewnością wskazać produkty "BIO", a więc pochodzenia ekologicznego.

  Warto zadać sobie pytanie, czym jest ekologiczne pochodzenie w kontekście tego typu produktów spożywczych. Czego można oczekiwać, a nawet wymagać?

  Najważniejszą kwestią jest brak stosowania sztucznych nawozów, pestycydów oraz innych popularnych w typowym rolnictwie dodatków chemicznych - uławiających uzyskanie dużych plonów. Oznacza to dla konsumenta pewność, że żyje w zgodzie z naturą i spożywany przez niego pokarm jest wolny od zbędnej chemii, a co za tym idzie "czysty" składowo. Każdy ekologiczny produkt musi mieć odpowiednie oznaczenia, które są potwierdzone certyfikatami.

  NASIONA, ORZECHY, SUSZONE OWOCE - NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PODCZAS KOMPLETOWANIA ZAMÓWIENIA?

  Podstawową kwestią jest jakość, a dopiero później cena - wiele osób o tym zapomina podczas kompletowania swojego zamówienia. Jak jednak zdefiniować "jakość"? Zdecydowanie należy sprawdzić skład produktu i czy orzechy pochodzą z pewnego źródła, najlepiej gospodarstw ekologicznych. Oznaczenia BIO na opakowaniu i zielony listek to najczęstsze sposoby znakowania tego typu produktów. Przydatne bywają także opinie konsumentów o danym produkcie, chociaż tutaj często można spotkać się z opiniami wystawianymi przez fanatyków danej marki, jak i antyfanów lub opłaconych osób zajmujących się tzw. "czarnym PR'em".

  Przykładowe produkty godne polecenia:

  Diet Food Cacao Nibs (Łuska Kakaowca) - 200g

  Wysokiej jakości łuska kakaowca, której każda porcja to bogate źródło błonnika pokarmowego. Jest to jeden z ważniejszych składników diety, o którym często się zapomina. Błonnik wpływa na prawidłową perystaltykę jelit, stanowi także dobrą pożywkę dla naturalnie bytujących w organizmie ludzkim dobroczynnych bakterii układu pokarmowego.

  - Diet Food Wheat Grass (Trawa Pszeniczna) - 200g

  Ciekawa propozycja dla osób dbających o swoją dietę. Każda porcja trawy pszenicznej to naturalne źródło wartościowych kwasów tłuszczowych, ale także i mikroelementów (witamin i minerałów) o znakomitej przyswajalności. Jest to produkt klasyfikowany do grupy "SUPER FOOD", co zawdzięcza swoim wyjątkowym wartościom odżywczym oraz właściwościom prozdrowotnym. Może bowiem sprzyjać lepszej detoksykacji organizmu, a więc stymulować procesy usuwania szkodliwych produktów przemiany materii.

  NASIONA, ORZECHY, SUSZONE OWOCE - PODSUMOWANIE

  Produkty znajdujące się w tej kategorii stanowią niezbędnik każdej osoby dbającej o swój jadłospis. Pochodzą z naturalnych upraw (często ekologicznych), dzięki którym możesz mieć pewność najwyższej jakości oraz braku zbędnych dodatków. Proponowana kategoria obejmuje produkty krajowe, ale także wielu znanych i cenionych zagranicznych marek. Niezależnie od producenta idealnie sprawdzą się w kuchni, jako dodatek do posiłków, ale także jako zdrowa przekąska pomiędzy nimi.

  NASIONA, ORZECHY, SUSZONE OWOCE - NATURALNE ŹRÓDŁO SMAKU I SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH KAŻDEGO DNIA!
  Porównaj produkty
  0
  Usuń z porównania
  Ukryj
  Wyczyść
  Dlaczego warto nam zaufać?
  l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
  Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
  Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
  Obserwuj nas na Instagramie #bodypak