SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Kontrola i obniżenie poziomu cukru

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 20 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Kontrola i obniżenie poziomu cukru

Produktów
na stronie:
40

Kontrola i obniżenie poziomu cukru

Dieta wielu sportowców charakteryzuje się bardzo dużą zawartością substancji aktywnych, co wynika z masy zawodnika oraz jego aktywności fizycznej. Ostatecznie to właśnie dieta ma za zadanie zaspokoić wszelkie potrzeby energetyczne i budulcowe osoby aktywnej fizycznie. Oznacza to także bardzo duże ilości węglowodanów.

Preparaty znajdujące się w tej kategorii mają za zadanie wspomaganie przenoszenia glukozy z krwi do komórek mięśniowych, co ma znaczący wpływ na ułatwienie kontroli poziomu cukru we krwi. Musisz mieć świadomość, że skok jego ilości przekłada się na nagły wyrzut insuliny, powodując spadek samopoczucia, a wręcz poczucie senności, z którym trudno wygrać. Taki stan nie jest korzystny dla organizmu, ale także nie wpływa pozytywie na jakość treningu prowadzonego w takim momencie. Wiele z produktów jakie znajdziesz w tej kategorii, należy do grupy tzw. "insulinomimetyków".

Tak więc, są to produkty zwykle oparte o naturalne ekstrakty roślinne (pozyskiwane np. z berberysu, kurkumy, kozieradki itd.), spotkasz w niej także chrom, ALA oraz chitozan. Polecane są one zwykle osobom, które prowadzą dietę typowo wysokowęglowodanową lub są w trakcie odchudzania się. Nie inwestuj w półśrodki i sięgnij po produkty z najwyższej półki!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak