Chrom

 

Popularne produkty

Chrom

Produktów
na stronie:
40

Chrom

Odchudzasz się i miewasz regularnie problemy z przemożną chęcią sięgnięcia po słodycze lub innego typu przekąski? Sięgnij po chrom, którego wpływ na przemiany metaboliczne węglowodanów ma olbrzymie znaczenie dla regulacji poziomu cukru we krwi. Jest to zdecydowanie jeden z najważniejszych składników mineralnych, niezbędnych dla prawidłowego przebiegu metabolizmu glukozy.

Chrom w postaci GTF wpływa na działanie insuliny, pozwalając tym samym na właściwą regulację wychwytu glukozy przez komórki, dzięki czemu kontrolowany jest poziom glukozy we krwi. Bierze także udział w metabolizmie niektórych białek i tłuszczów, a nawet w procesach antyoksydacyjnych.

Objawami niedoboru chromu może być ograniczenie aktywności insuliny, zaburzenia przemian węglowodanów, co może prowadzić do wystąpienia cukrzycy. Niedostateczne ilości chromu wpływają także na ogólne osłabienie organizmu i zaburzenia układu krążenia. Oferowane w tej kategorii produkty zdecydowanie spełnią pokładane w nich nadzieje. Możesz być pewny ich wysokiej jakości oraz dobrej przyswajalności.

Suplementy tego typu występują zwykle w formie kapsułek lub tabletek, co zapewnia wysoki komfort podczas stosowania. Sięgnij po produkty znanych marek i nie przepłacaj!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak