INWENTARYZACJA 01-02.12

Kompleksy składników mineralnych

 

Popularne produkty

Kompleksy składników mineralnych

Produktów
na stronie:
40

Kompleksy składników mineralnych

Niedobry mikroelementów nie muszą oznaczać braków w witaminach, czasem dochodzi po prostu do niedostatecznej podaży jednego lub kilku minerałów.

Produkty znajdujące się w tej kategorii powstały właśnie w tym celu – zaspokojenia potrzeb organizmu na najważniejsze minerały. Warto podkreślić, że minerały stanowią nawet do 5% całego organizmu człowieka, a ich przedłużające się niedobory mogą prowadzić w prostej linii do różnych zaburzeń w funkcjonowaniu wielu układów ciała. Wraz ze zwiększającą się aktywnością fizyczną zapotrzebowanie organizmu sportowca na konkretne minerały zwykle drastycznie wzrasta. Wynika to między innymi z dużych strat, do jakich dochodzi podczas intensywnych sesji treningowych (są wypłukiwane wraz z potem). Powstające wówczas niedobory powinny zostać sprawnie uzupełnione (ze względu na ich negatywny wpływ na ogólną wydajność pracy mięśni). Stanowi to także podstawę dla zachowania równowagi elektrolitowej organizmu.

Zadania poszczególnych minerałów różnią się między sobą, każdy z nich może pełnić całkowicie odrębną funkcję (budulcową lub regulacyjną). Jeżeli poszukujesz sposobu na dopięcie swojej diety pod kątem podaży minerałów, sięgnij po któryś z oferowanych w tej kategorii produkt! Zdecydowanie znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak