SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Witamina K

 

Popularne produkty

Witamina K

Produktów
na stronie:
40

Witamina K

Preparaty na bazie witaminy K stanowią jeden z ważniejszych filarów profesjonalnej suplementacji w sporcie. Jest to witamina rozpuszczalna w tłuszczach, co sprawia, że jej przyswajalność jest w ich towarzystwie najlepsza.

Pod określeniem witamina K kryje się grupa związków aktywnych, między innymi: filochinon (witamina K1), menachinon (witamina K2) oraz menadion (syntetyczna witamina K3). Odpowiednia dawka tej witaminy każdego dnia warunkuje prawidłowe krzepnięcie krwi oraz utrzymanie zdrowych kości. Najpopularniejszą witaminą z tej grupy jest witamina K2, a konkretnie jej forma MK-7 (czyli nenachinon-7), pozyskiwana na naturalnej drodze fermentacji nasion soi (natto). Charakteryzuje się ona najlepszą przyswajalnością, co pozwala na szybkie uzupełnienie wszelkich niedoborów tego mikroelementu w diecie.

Niedobory witaminy K odzwierciedlają się w zwiększonej skłonności do krwawień, a przedłużający się taki stan może prowadzić nawet do zwapnienia kości oraz naczyń krwionośnych, w tym tętnic. Oferowane w tej kategorii produkty z pewnością pomogą Ci w utrzymaniu odpowiedniej podaży witaminy K. Znajdziesz w niej suplementy wysokiej jakości, oferowane przez marki pochodzące z całego świata.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak