ODBLOKUJ SWÓJ RABAT

Guarana

 

Popularne produkty

Guarana

Produktów
na stronie:
40

Guarana

Poszukujesz produktów naturalnego pochodzenia, które nie tylko świetnie wyglądają na etykiecie, ale głównie zapewniają odpowiednie wsparcie energetyczne organizmowi? Doskonale się składa, bowiem guarana (Paulinia cupana) jest doskonałym źródłem naturalnej kofeiny, która co prawda nie działa tak gwałtownie jak jej syntetyczny odpowiednik, ale za to znacznie dłużej wpływa na poprawę ogólnej witalności organizmu.

Porcja guarany dostarcza do organizmu wiele substancji aktywnych biologicznie, w tym wspomnianą kofeinę (w ilości do 6%), 12% garbników katechinowych, saponiny oraz niewielkie ilości olejku eterycznego. Zawiera ponadto dwa pokrewne z kofeiną związki purynowe: teofilinę oraz teobrominę. Pozytywny wpływ guarany wynika z właściwości wszystkich tych związków, jednak najważniejszym wydaje się być właśnie kofeina, która pomaga zwiększyć czujność (mierzoną jako szybkość czasu reakcji) oraz poprawić skupienie oraz koncentrację.

Ponadto wspomaga komfort trawienia oraz wykazuje właściwości wspierające tłumienie uczucia głodu. Suplementacja guaraną polecana jest wszystkim osobom, które wymagają od produktu delikatnego pobudzenia na dłuższy czas oraz zwiększenie skupienia i koncentracji. Świetnie sprawdzi się w pracy umysłowej, a także w trakcie nauki. Może być stosowana przez wszystkie osoby niezależnie od płci.

Szeroka oferta obejmuje produkty zarówno w proszku, jak i w kapsułkach oraz tabletkach.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak