OSZCZĘDZAJ -15% KOD: SAVE15

Guarana

Produktów
na stronie:
40

Guarana

Guaranę otrzymujemy z nasienia rośliny Paulinia cupana. Guarana zawiera kofeinę (od 4 do 6%), dwa pokrewne związki purynowe: teobrominę i teofilinę, ok. 12% garbników katechinowych, saponiny, olej do 2%, nieznaczną ilość olejku eterycznego i inne związki.

Działanie guarany wynika z obecności kofeiny, która pomaga zwiększyć czujność (mierzoną jako szybkość czasu reakcji) oraz poprawić skupienie/koncentrację. Kofeina z guarany wchłania się wolniej z przewodu pokarmowego, w stosunku do tej z kawy, a jej działanie utrzymuje się dłużej (do 6 godzin) i jest łagodniejsze. Guarana wspomaga komfort trawienia oraz wykazuje właściwości wspierające tłumienie uczucia głodu.

Suplementacja guaraną polecana jest wszystkim osobom, które wymagają od produktu delikatnego pobudzenia na dłuższy czas oraz zwiększenie skupienia i koncentracji. Świetnie sprawdzi się w pracy umysłowej, a także w trakcie nauki. Może być stosowana przez wszystkie osoby niezależnie od płci. Szeroka oferta obejmuje produkty zarówno w proszku, jak i w kapsułkach oraz tabletkach.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść