ODBLOKUJ SWÓJ RABAT

Zamienniki cukru, substancje słodzące

 

Popularne produkty

Zamienniki cukru, substancje słodzące

Produktów
na stronie:
40

Zamienniki cukru, substancje słodzące

Dieta i jej kaloryczność jest problemem dla większości osób dbających o formę lub będących w trakcie odchudzania się. Istnieje jednak wiele sposobów na jej ograniczenie, np. poprzez zmniejszenie ilości cukru. Stanowi on źródło zbędnych kalorii, warto zatem sięgnąć po słodziki (większość z nich charakteryzuje się naturalnym pochodzeniem).

Najbardziej popularnymi substancjami słodzącymi jest erytrytol oraz ksylitol. To naturalny zamienniki tradycyjnego cukru. Charakteryzuje się niemal identycznym smakiem i aromatem. Ponadto odznacza się dwukrotnie niższą kalorycznością oraz bardzo niskim indeksem glikemicznym (IG=9), co pozwala na jego stosowanie nawet osobom cierpiącym na cukrzycę. Warto podkreślić, że to wszystko osiągniemy przy zachowaniu podobnego poziomu słodkości. Ksylitol pozyskiwany jest z kory buku lub brzozy (stąd jego inna nazwa „cukru brzozowego”).

Oferta naszego sklepu jest znacznie szersza, znajdziesz w nim słodziki zarówno naturalnego pochodzenia, jak i syntetyczne, których walory także stoją na wysokim poziomie. Pozwalają one ograniczyć ilość spożywanego białego cukru oraz ograniczyć zbędne kalorie, jakich są one źródłem. Mogą być stosowane jako dodatek do deserów, ciast oraz napojów, chociaż wiele zależy od konkretnej substancji słodzącej. Polecamy!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak